Malé derby na Julisce zavál sníh, Dukla se Spartou nehrály

Sport Sport
29. 2. 2016 18:15
Dohrávku 19. kola Synot ligy znemožnila hustá chumelenice, kvůli niž nemohli fotbalisté Dukly a Sparty nastoupit na neregulérní trávník na Julisce.
Foto: ČTK

Praha - Dohrávku 19. kola Synot ligy znemožnila hustá chumelenice, kvůli niž nemohli fotbalisté Dukly a Sparty nastoupit na neregulérní trávník na Julisce.

Situaci před zrušením zápasu jsme sledovali živě ZDE

Hrát nechtěli zástupci ani jednoho klubu a také rozhodčí Tomáš Kocourek uznal, že na tak podmáčeném trávníku se liga hrát nedá.

Neregulérní trávník na Julisce:

"Důkladně jsme prozkoumali hrací plochu a je zjevné, že je neregulérní. S ohledem na počasí ani není naděje, že by pořadatelé dostali hrací plochu do stavu, který by odpovídal regulérnosti. Je velké riziko, že bychom nedokázali ochránit zdraví hráčů, a proto bude utkání sehráno v náhradním termínu. Není vidět pomezní čáry, není vidět pokutové území a skutečně by se nejednalo o fotbal," řekl sudí Kocourek před kamerami České televize.

Oba týmy teď musí najít nový termín, navíc Duklu i Spartu v týdnu čekají zápasy MOL Cupu.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 31 minutami

Vláda schválila návrh na podání žaloby na neplatnost rozhodnutí Evropské komise, podle nějž má ČR vrátit zhruba miliardu za zemědělské dotace.

Vláda schválila návrh na podání žaloby na neplatnost rozhodnutí Evropské komise, podle nějž má ČR vrátit zhruba miliardu za zemědělské dotace.

Zdroj: ČTK
Další zprávy