Lukeš v Baníku zůstává. S Kukecem podepsal roční smlouvu

ČTK Sport ČTK, Sport
13. 6. 2012 22:15
Fotbalisté Martin Lukeš s Davorem Kukecem budou hrát v Ostravě i další sezonu.
Klíčového hráče Baníku Martina Lukeše se podařilo udržet Baníku na další sezonu
Klíčového hráče Baníku Martina Lukeše se podařilo udržet Baníku na další sezonu | Foto: Dalibor Sosna

Ostrava - Fotbalisté Martin Lukeš s Davorem Kukecem budou hrát v Ostravě i další sezonu.

Vedení Baníku s dvojicí klíčových hráčů prvoligového jara podepsalo nové roční smlouvy s opcí.

"Jsme přesvědčeni, že je to výrazný krok směrem ke stabilizaci kádru. Jak Martin, tak Davor na jaře prokázali své kvality," řekl předseda představenstva klubu Petr Šafarčík na klubovém webu.

Třiatřicetiletý středopolař Lukeš zahájí na Bazalech osmou sezonu v řadě. Chorvatský záložník Kukec přišel v zimě jako volný hráč z Panioniosu Atény a na jaře vsítil čtyři góly.

 

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Požár na Říčansku mohl kontaminovat vodu v Lítožském rybníce, platí v něm zákaz koupání

V Lítožnickém rybníce v pražské Dubči a v Říčanském potoce byl v úterý vyhlášen zákaz koupání a rybolovu. Voda může být kontaminovaná po požáru skladovací haly v Uhříněvsi. Na Ttwitteru o tom dnes vpodvečer informovali pražští hasiči. Požár uhasili v úterý odpoledne.

V Lítožnickém rybníce v Praze 10 a v Říčanském potoce, který rybníkem protéká, by mohla být závadná voda z čističky odpadních vod. Byl proto vydán zákaz koupání, odebírání vody a lovu ryb v této oblasti. Na místě jsou chemici, uvedli pražští hasiči.

Hala s drogistickým zbožím v Uhříněvsi začala hořet v neděli odpoledne. Plameny se hasičům podařilo dostat pod kontrolu zhruba po dvou hodinách. Dnes dopoledne byla na místě ještě jedna jednotka, která vyhledávala a dohašovala skrytá ohniska.

Vodu použitou při hašení, která měla zvýšené pH, hasiči nejprve nechávali odtéct kanalizací do nedaleké čističky odpadních vod. Ta ale nedokázala zpracovat všechnu kontaminovanou vodu, a i když hasiči s přečerpáváním přestali, část přetekla do Říčanského potoka. Na problém podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky upozornil úhyn několika ryb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy