Luhový o Limberském: Krejčí nevidí, Vrba mlčí, sranda pokračuje

Sport Sport
16. 9. 2015 10:21
Kauza Davida Limberského rozčílila i fotbalového experta Milana Luhového. Podle něj by fotbalová asociace měla jeho chování řešit. Luhový zkritizoval i trenéra Plzně Krejčího a kouče fotbalové reprezentace Vrbu.
Pavel Vrba by podle Milana Luhového neměl k případu Limberský mlčet.
Pavel Vrba by podle Milana Luhového neměl k případu Limberský mlčet. | Foto: Reuters

Praha - Kauza Davida Limberského, jeho řízení v opilosti a následná nevhodná oslava po vstřeleném gólu, rozčílila kromě velké části fotbalové veřejnosti také fotbalového internacionála Milana Luhového.

Někdejší reprezentant a současný fotbalový expert formou statusu na svém facebookovém profilu zkritizoval trenérské vedení Viktorie Plzeň i české fotbalové reprezentace. A nelíbí se mu ani liknavý přístup disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky.

"Trenér Plzně Krejčí v daný okamžik raději nic neviděl, Vrba pro jistotu mlčí, FAČR čeká na jakýkoliv podnět, a to od kohokoliv, aby to řešila," uvedl Luhový.

Jeho celý status si můžete prohlédnout zde:

 

Právě se děje

před 11 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy