Liverpool propásl šanci, Everton v závěru vyrovnal

Sport Sport, Red Spo
19. 1. 2009 23:19
Liverpool - Everton 1:1
Kapitán Liverpoolu Steven Gerrard se sice proti Evertonu krásně trefil, ale do čela Premier League to jeho týmu nakonec nepomohlo. | Foto: Reuters

Liverpool - Fotbalisté Liverpoolu propásli šanci vrátit se do čela anglické Premier League. V zápase s Evertonem ztratili tři minuty před koncem vedení 1:0 a v tabulce se jen bodově dotáhli na vedoucí Manchester United, který má navíc jeden zápas k dobru.

Liverpool se dlouho nemohl proti šestému Evertonu prosadit, proti Howardovi neuspěli postupně Torres, Riera ani Gerrard.

Liverpoolská legenda ale nakonec přeci jen udělala fanouškům na Anfield Road radost. V 69. minutě se Gerrard pětadvacet metrů před brankou Evertonu zmocnil míče a krásnou střelou poslal domácí do vedení.

Čtěte více: Chelsea na prodej? Lež. Abramovič se bude soudit

Jenže tři minuty před koncem poslal Artera přesný pas před Reinovu branku a Cahill hlavou rozhodl o konečné remíze 1:1.