Video: To nebyl faul, ale pokus o vraždu. Francouz v kvalifikaci LM šokoval brutálním zákrokem

19. 7. 2018 17:06
Jeden z nejhorších faulů posledních let byl k vidění v utkání kvalifikace Ligy mistrů mezi maďarským Videotonem a lucemburským Dudelange.
Šílený zákrok Bryana Melliseho v utkání Videoton vs. Dudelange
Šílený zákrok Bryana Melliseho v utkání Videoton vs. Dudelange | Foto: Twitter

Praha - Fotbaloví fanoušci na celém světě zpochybňují příčetnost fotbalisty Bryana Melisseho. Francouzský obránce lucemburského klubu Dudelange se dostal pod světla reflektorů kvůli málo vídanému faulu ze závěru utkání kvalifikace Ligy mistrů na hřišti maďarského Videotonu.

Hráč v závěru utkání za nepříznivého stavu pro svůj tým ztratil nervy a po odehrání míče naskočil oběma nohama do protihráče. Pochopitelně následovala červená karta.

Kromě zákroku samotného zaráží také chování Melisseho spoluhráčů, kteří se bezhlavě jali svého poblázněného kolegu hájit a protestovat proti vyloučení. Zákrok můžete posoudit sami v přiloženém videu:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy