Video: To nebyl faul, ale pokus o vraždu. Francouz v kvalifikaci LM šokoval brutálním zákrokem

19. 7. 2018 17:06
Jeden z nejhorších faulů posledních let byl k vidění v utkání kvalifikace Ligy mistrů mezi maďarským Videotonem a lucemburským Dudelange.
Šílený zákrok Bryana Melliseho v utkání Videoton vs. Dudelange
Šílený zákrok Bryana Melliseho v utkání Videoton vs. Dudelange | Foto: Twitter

Praha - Fotbaloví fanoušci na celém světě zpochybňují příčetnost fotbalisty Bryana Melisseho. Francouzský obránce lucemburského klubu Dudelange se dostal pod světla reflektorů kvůli málo vídanému faulu ze závěru utkání kvalifikace Ligy mistrů na hřišti maďarského Videotonu.

Hráč v závěru utkání za nepříznivého stavu pro svůj tým ztratil nervy a po odehrání míče naskočil oběma nohama do protihráče. Pochopitelně následovala červená karta.

Kromě zákroku samotného zaráží také chování Melisseho spoluhráčů, kteří se bezhlavě jali svého poblázněného kolegu hájit a protestovat proti vyloučení. Zákrok můžete posoudit sami v přiloženém videu:

 

Právě se děje

před 42 minutami

Soud v Číně poslal do vězení hongkongského knihkupce Minhaie

Soud v Číně poslal za nezákonné poskytování zpravodajských informací do zahraničí na deset let za mříže hongkongského vydavatele a knihkupce se švédským občanstvím Gui Minhaie, napsala agentura Reuters.

Kauza Minhaie, který prodával knihy píšící velmi otevřeně o čínských vůdcích, zkomplikovala vztahy mezi Pekingem a Stockholmem.

Minhai byl jedním z pěti hongkongských nakladatelů a knihkupců, kteří zmizeli na přelomu let 2015 a 2016 a později se objevili ve vazbě v pevninské Číně.

Další zprávy