Video: Tys nezastrčil židli? Henry nesmlouvavě zpražil mladého gólmana

Sport Sport
11. 12. 2018 12:42
Disciplína je ve fotbale základ. Své o tom ví nynější trenér Monaka Thierry Henry, který její porušování očividně nesnese ani u svých svěřenců.
Thierry Henry na tiskové konferenci před zápasem s Dortmundem
Thierry Henry na tiskové konferenci před zápasem s Dortmundem | Foto: Reuters

Výmluvně to dokazují záběry z tiskové konference před úterním utkáním Ligy mistrů s Borussií Dortmund.

Po jejím skončení se Henry a brankář Loic Badiashile zvedli k odchodu, ale zatímco bývalý hráč Arsenalu za sebou zastrčil židli pod stůl, dvacetiletý mladíček ji nechal vysunutou.

Brzy ovšem ucítil v zátylku nesmlouvavý pohled svého trenéra, poslušně se ke svému křeslu zase vrátil a posunul ho pod stůl. 

Henry v Monaku působí od poslední reprezentační přestávky, kdy tápající tým převzal od Leonarda Jardíma. Zatím se mu ale ani s pomocí přísné disciplíny nedaří klub vyvést z krize. Z deseti zápasů pod jeho vedením vyhrálo AS jen dva a ve své skupině bez ohledu na výsledek večerního duelu skončí poslední.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy