Video: Tys nezastrčil židli? Henry nesmlouvavě zpražil mladého gólmana

Sport Sport
11. 12. 2018 12:42
Disciplína je ve fotbale základ. Své o tom ví nynější trenér Monaka Thierry Henry, který její porušování očividně nesnese ani u svých svěřenců.
Thierry Henry na tiskové konferenci před zápasem s Dortmundem
Thierry Henry na tiskové konferenci před zápasem s Dortmundem | Foto: Reuters

Výmluvně to dokazují záběry z tiskové konference před úterním utkáním Ligy mistrů s Borussií Dortmund.

Po jejím skončení se Henry a brankář Loic Badiashile zvedli k odchodu, ale zatímco bývalý hráč Arsenalu za sebou zastrčil židli pod stůl, dvacetiletý mladíček ji nechal vysunutou.

Brzy ovšem ucítil v zátylku nesmlouvavý pohled svého trenéra, poslušně se ke svému křeslu zase vrátil a posunul ho pod stůl. 

Henry v Monaku působí od poslední reprezentační přestávky, kdy tápající tým převzal od Leonarda Jardíma. Zatím se mu ale ani s pomocí přísné disciplíny nedaří klub vyvést z krize. Z deseti zápasů pod jeho vedením vyhrálo AS jen dva a ve své skupině bez ohledu na výsledek večerního duelu skončí poslední.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Do nového mýtného systému je přihlášeno jen 82 tisíc aut. Hrozí kolaps, říká ministr

Do nového mýtného systému, jenž má být spuštěn od letošního prosince, bylo dosud přihlášeno 82.000 vozidel, celkem se očekává 450 000 vozů. Většinu z registrovaných tvoří velcí dopravci, z menších firem, které ovšem v současném systému tvoří v souhrnu většinu, se zaregistrovalo pouze pět procent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy