Trpišovský hitem internetu. Nikdo si neužívá víc než on, žasnou i zahraniční média

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch, Rudolf Černík
6. 11. 2019 16:02
Pražská Slavia si užívá pozornosti fotbalového světa. Po úterní remíze 0:0 v Lize mistrů na půdě favorizované Barcelony ji rozebírají i přední sportovní média.
Video: O2 TV Sport

Chvála na Slavii míří nejen od protivníků a odborníků, k nimž se zařadil i Arséne Wenger. Kouč Jindřich Trpišovský sklízí uznání za způsob hry, který ordinuje svým svěřencům, a také za to, jak s týmem žije.

Prestižní sportovní stanice ESPN zveřejnila na svém twitterovém účtu video z předzápasového tréninku českého šampiona, na němž se Trpišovský zapojil do populárního baga. Kouč uvnitř kruhu kmitá, s nevšedním zápalem se pokouší zachytit míč a v jednu chvíli vystřihne i parádní kotoul.

"Nikdo si neužívá trénink víc než kouč Slavie Jindřich Trpišovský," ocenila jeho představení ESPN. "Dokonce i jejich kouč hraje fotbal líp než Piqué a Suárez," napsal jeden z uživatelů v diskuzi v narážce na hvězdy Barcelony.

Podívejte se, jak se kouč Trpišovský zapojil do tréninku:

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Muž se zákazem řízení srazil v Ústí nad Labem policistu

Policistu dnes srazil v Londýnské ulici v Ústí nad Labem jednačtyřicetiletý řidič, který nerespektoval výzvu k zastavení a začal policistům ujíždět. V ulici svým vozem s německou poznávací značkou také naboural několik dalších aut. Policie po jeho zadržení zjistila, že muž českého původu má zákaz řízení, řidič se odmítl podrobit testu na drogy. Zraněného policistu si převzala záchranná služba. Vyplývá to z informací, které ČTK poskytla záchranná služba a policie.

"Mohu potvrdit, že jsme odvezli jednoho policistu," řekl ČTK mluvčí krajské záchranné služby Prokop Voleník. Závažnost zranění nechtěl specifikovat. Policejní mluvčí Veronika Hyšplerová řekla ČTK, že incident se stal krátce po 14:00. Dodala, že se k věci zatím nemůže blíže vyjádřit kvůli vyšetřování. "V tuto chvíli nelze předjímat, jak celá věc bude kvalifikována, případně jaký trest bude řidič mít," dodala Hyšplerová.

Další zprávy