Trpišovský hitem internetu. Nikdo si neužívá víc než on, žasnou i zahraniční média

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch, Rudolf Černík
6. 11. 2019 16:02
Pražská Slavia si užívá pozornosti fotbalového světa. Po úterní remíze 0:0 v Lize mistrů na půdě favorizované Barcelony ji rozebírají i přední sportovní média.
Video: O2 TV Sport

Chvála na Slavii míří nejen od protivníků a odborníků, k nimž se zařadil i Arséne Wenger. Kouč Jindřich Trpišovský sklízí uznání za způsob hry, který ordinuje svým svěřencům, a také za to, jak s týmem žije.

Prestižní sportovní stanice ESPN zveřejnila na svém twitterovém účtu video z předzápasového tréninku českého šampiona, na němž se Trpišovský zapojil do populárního baga. Kouč uvnitř kruhu kmitá, s nevšedním zápalem se pokouší zachytit míč a v jednu chvíli vystřihne i parádní kotoul.

"Nikdo si neužívá trénink víc než kouč Slavie Jindřich Trpišovský," ocenila jeho představení ESPN. "Dokonce i jejich kouč hraje fotbal líp než Piqué a Suárez," napsal jeden z uživatelů v diskuzi v narážce na hvězdy Barcelony.

Podívejte se, jak se kouč Trpišovský zapojil do tréninku:

 

Právě se děje

před 18 minutami

Basketbalistky USK čeká ve čtvrtfinále Evropské ligy Schio

Basketbalistky USK Praha se ve čtvrtfinále Evropské ligy utkají se Schiem. Italskému celku ke konečné třetí příčce ve skupině B pomohlo kontumační vítězství nad Šoproní, která k poslednímu zápasu základní části odmítla nastoupit kvůli obavám z nákazy koronavirem.

USK do vyřazovací fáze prošel z druhého místa s bilancí dvanácti výher a dvou porážek, které mu připravil vítěz skupiny a obhájce titulu Jekatěrinburg. Pražanky ve středu v posledním kole vyhrály 89:65 v belgickém Braine, ale na soupeře pro čtvrtfinále si musely počkat až do rozhodnutí evropské sekce FIBA.

Další zprávy