Sparťanský dorost na úvod 2. kola Youth League utrpěl debakl

9. 11. 2016 16:19
Fotbalisté Sparty do 19 let vstoupili do druhého kola Youth League vysokou porážkou 2:6 na hřišti tureckého celku Altinordu FK. O prohře letenského dorostu rozhodl pěti góly domácí kapitán Fatih Aktay. Odveta je na programu 30. listopadu. Sparta do zápasu vstoupila špatně a už ve třetí minutě prohrávala po první Aktayově brance. Domácí kapitán ještě do přestávky završil hattrick a po pauze přidal další dva góly. Za hosty v 45. minutě snížil Filip Havelka na 1:3 a v závěru se prosadil také Christian Frýdek. Na jeho trefu ale Altinordu stihl ještě zareagovat zásahem Yusufa Arslana v nastavení.
Sparta Praha U19 (dorost) – Mladost Podgorica, Youth League, Zinedin Mustedanagič. | Foto: Milan Kammermayer