reklama
 
 

Slavia vyděsila Celtic. Nejhorší možný los, hořekují fanoušci skotského klubu

5. 8. 2019 14:12
Slavii opravdu nechtěli. Vlna rozpačitých a rozladěných komentářů zaplavila diskuzi na oficiálním twitterovém účtu Celticu Glasgow.

"Je pěkné vidět takový optimismus našich fanoušků," popsal ironicky reakce příznivců slavného klubu Celtic Glasgow na los čtvrtého předkola Ligy mistrů uživatel s přezdívkou Danny.

Má pravdu, ve Skotsku si pro bitvu o základní skupinu Ligy mistrů dokázali představit úplně jiného soupeře. A to ještě Celtic čeká náročný souboj ve třetím předkole, v němž se utkán s nebezpečnou rumunskou Kluží.

"A sakra. A zase jsme v Evropské lize," napsal na twitter fanoušek Tyler.

Celticu přitom před losem hrozila renomovaná jména jako norský Rosenborg Trondheim, Young Boys Bern, CZ Bělehrad nebo APOEL Nikósie.

Defétistické komentáře se mísí s těmi opatrnými, nadšených příznivců Celticu je spíš menšina. "Slavia je nejtěžší možný soupeř, ale dokázali jsme porazit i Barcelonu. Teď máme ještě lepší tým a možné je cokoli," komentoval soupeře pro čtvrté předkolo uživatel s přezdívkou Darren.

Martin Gordon zase zmínil skutečnost, že prostředí ve Skotsku velmi dobře znají dva čeští fotbalisté Libor Sionko a Rudolf Skácel. Bývalý sparťanský záložník dokonce kopal v konkurenčním Glasgow Rangers. "Už se těším, jak budou Libor Sionko a Rudi Skácel vyprávět o tom, že jsme špatný tým a že hrajeme pouze na nakopávané míče," postěžoval si na Twitteru.

Jedno z mála pozitiv má být to, že se v případě postupu přes Kluž nebudou muset trmácet daleko na východ. "Díkybohu za Prahu, alespoň žádný zapadlý kout Evropy," shodují se fanoušci.

Ani v Kluži los čtvrtého předkola bezbřehé veselí nerozpoutal. "Nechtěný soupeř," hlásá oficiální webová stránka spolu s informací, že v případě postupu přes Celtic čeká rumunský tým Slavia.

autor: Jiří Škuba | 5. 8. 2019 14:12

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama