Prokletý gól. Fanoušek přišel po trefě Chelsea ve čtvrté minutě nastavení o miliony

Rudolf Černík Rudolf Černík
18. 3. 2021 13:25
Tak tohle naštve... Stačilo, aby se hrálo o pár vteřin méně, a Alan Davies z Birminghamu by byl dnes o téměř osm milionů korun bohatší. Jenže ve středeční odvetě osmifinále fotbalové Ligy mistrů nastavil rozhodčí pět minut a ve čtvrté z nich dala Chelsea do sítě Atlétika Madrid gól na 2:0, který fanouška o snovou výhru připravil.
Emerson Palmieri střílí v nastavení druhý gól Chelsea a končí naděje fanouška z Birminghamu na tučnou výhru | Foto: Reuters

Davies se zapojil do tipovací soutěže televizní stanice Sky Sports s názvem "Super Six" (Super šestka) a správně odhadl přesný výsledek pěti zápasů.

K prémii ve výši čtvrt milionu liber (asi 7,6 milionů korun) mu zbýval jediný duel.

Utkání Chelsea - Atlético Madrid.

Davies tipoval skóre 1:0. A ještě po vypršení devadesáté minuty přesně takový stav svítil na tabuli na Stamford Bridge, přestože během střetnutí měly oba celky dost a dost šancí.

Jenže ve čtvrté minutě se přehnali hráči Chelsea do bleskurychlého přečíslení a Emerson Palmieri překonal Jana Oblaka v bráně španělského celku.

Pro Blues, kteří první zápas v Madridu vyhráli 1:0, to znamenalo definitivní stvrzení postupu do čtvrtfinále.

Pro Daviese konec nadějí na tučnou výhru…

Podívejte se na sestřih utkání Chelsea - Atlético včetně gólu, který připravil nešťastného sázkaře o prémii: