Očima bookmakerů: Sparta a Liberec budou favority, Slavia ne. V Plzni to bude vyrovnané

ČTK Sport ČTK, Sport
5. 8. 2016 19:21
Ač Sparťané v Lize mistrů díru do světa neudělali, v Evropské lize jim sázkové kanceláře dávají důvěru. Proti Larnace bude favoritem i Liberec. Ve vyrovnaných kurzech si pak můžete vsadit na (ne)postup Plzně proti Razgradu. Jediným vyloženým outsiderem je tak Slavia, která vyzve Anderlecht.
Ač Sparťané v Lize mistrů díru do světa neudělali, v Evropské lize jim sázkové kanceláře dávají důvěru.
Ač Sparťané v Lize mistrů díru do světa neudělali, v Evropské lize jim sázkové kanceláře dávají důvěru. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Sázkové kanceláře se domnívají, že ze 4. předkola fotbalových evropských pohárů postoupí do základních skupin dva až tři ze čtyř českých zástupců. Favoritem svých soubojů v Evropské lize jsou podle bookmakerů Liberec a Sparta Praha, naopak Slavii považují za outsidera. Šance Plzně v Lize mistrů proti Ludogorci Razgrad vidí sázkové společnosti vyrovnaně.

Nejsnadnější úlohu by podle bookmakerů měla mít Sparta proti Sönderjyske. Na postup letenského celku vypsaly sázkové kanceláře Tipsport a Chance kurz 1,3:1, Fortuna pak 1,35:1. Na dánského soupeře lze tipovat v koeficientu výrazně přes 3:1.

Poradit by si podle kurzových odborníků měl i Liberec s AEK Larnaka. Na úspěch Slovanu se dá sázet za 1,6:1 u Tipsportu a Chance, u Fortuny pak za 1,7:1. Šance kyperského týmu ohodnotili bookmakeři poměrem 2,35:1, respektive 2,1:1.

Slavia naopak bude plnit proti Anderlechtu Brusel roli outsidera. Sázkové kanceláře vypsaly na její postup kurz okolo 2,75:1, naopak na belgického vicemistra lze tipovat v koeficientu 1,4:1 u Fortuny a 1,45:1 u Chance a Tipsportu.

Plzeň s Razgradem svede podle bookmakerů hodně vyrovnaný souboj. Tipsport a Chance považují šance obou celků na postup za stejné (1,9:1), Fortuna pak mírně favorizuje bulharského soupeře v kurzu 1,8:1.

 

Právě se děje

Další zprávy