Modrá byla barvou smutku. V Lize mistrů skončil další ambiciózní velkoklub

Modrá byla barvou smutku. V Lize mistrů skončil další ambiciózní velkoklub
Dvěma góly a dvěma asistencemi se na triumfu bavorského celku podílel útočník Robert Lewandowski.
Bayern se ve čtvrtfinále střetne s Barcelonou. Ta na svém hřišti přehrála Neapol 3:1.
Soutěž se dohraje turnajovým systémem na jedno utkání na neutrální půdě v Lisabonu. Zbylé dvojice tvoří Bergamo - PSG, Lipsko - Atlético Madrid a Manchester City - Lyon.
Také sobotní duely Ligy mistrů se kvůli opatření proti šíření covidu-19 odehrály před prázdným hledištěm. Takhle to vypadalo v Mnichově.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
8. 8. 2020 23:28
Prohlédněte si fotografie ze sobotních odvetných zápasů osmifinále, jimiž po koronavirové pauze pokračovala fotbalová Liga mistrů.
 

Právě se děje

před 50 minutami

Ukrajina vyšetřuje násilnou smrt pracovnice velvyslanectví USA

Ukrajinská policie dnes oznámila, že vyšetřuje násilnou smrt pracovnice amerického velvyslanectví v Kyjevě. Pátrá po podezřelém muži, který na diplomatku zaútočil, informovala agentura Reuters.

"Žena v bezvědomí byla přijata do nemocnice, kde následně zemřela. Při prohledání osobních věcí oběti byl nalezen průkaz totožnosti zaměstnance velvyslanectví USA na její jméno," uvedla policie na Facebooku.

Podle agentury Interfax Ukrajina byla žena nalezena kolemjdoucími se zraněním hlavy v parku na předměstí ukrajinské metropole. Policie ohledává místo činu a vyhlásila pátrání po muži ve věku 30 až 40 let, který je z útoku podezřelý. Americké velvyslanectví incident nekomentovalo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy