Video: Fanoušci Kodaně rozpoutali v Leicesteru ohnivou show, domácí příznivci byli ohromeni

Sport Sport
19. 10. 2016 7:29
Tolik pyrotechniky na stadionu anglického klubu už dlouho nebylo. Fanoušci dánského mistra z Kodaně před úvodním hvizdem zápasu v Leicesteru zapálili světlice v celém hostujícím sektoru a svou show vyvolali spíše pozitivní ohlasy ze strany domácích fanoušků.
Fanoušci FC Kodaně před zápasem Ligy mistrů v Leicesteru
Fanoušci FC Kodaně před zápasem Ligy mistrů v Leicesteru | Foto: Reuters

Praha – Pyrotechniku na britských stadionech jen tak neuvidíte. Fanoušci Kodaně se to ale během včerejšího zápasu Ligy mistrů proti Leicesteru rozhodli změnit. Ještě před úvodním hvizdem utkání na půdě anglického mistra začala v sektoru fanoušků hostí ohňová show.


Momentálně se sankcí od UEFA může dočkat jak domácí Leicester, tak Kodaň. Pokud se prokáže nezvládnutá pořadatelská činnost, hrozí trest domácím. V podobné situaci se ocitl Arsenal na podzim roku 2014, kdy příznivec Galatasaraye Istanbul vhodil na hrací plochu světlici.

Přestože minimálně jeden klub čekají ze strany UEFA sankce, tak byli angličtí fanoušci ohromeni. "Nejlepší fanoušci, kteří letos přijeli," píše jeden z fanoušků na Twitteru. "Zdaleka nejlepší jsou v tomhle zápasu fanoušci Kodaně," dodává další. A podobné reakce na dánské fandy na Twitteru přibývají.

 

Právě se děje

Další zprávy