Bordeláři z Barcelony. V šatně stadionu Slavie po sobě nechali nechutnou spoušť

Sport Sport
25. 10. 2019 14:58
Zápas Slavie s Barcelonou ve fotbalové Lize mistrů plní stránky světových médií i dva dny po utkání. Důvodem tentokrát není představení na trávníku, ale nepořádek, který po sobě zanechaly hvězdy katalánského klubu v šatně stadionu Edenu.
Video: Youtube.com

Všude odpadky, slupky od banánů, nedopité lahve, roztrhané papíry, nepořádek ve sprchách. Takový svinčík zůstal po Messim a spol. v šatně slávistického stadionu. 

O nechutném nepořádku referoval třeba i nejčtenější britský list The Sun. "Jako v chlívku. Messi a spol. po sobě nechali v Praze totální brajgl," zněl zase titulek webové verze slovenského deníku Pravda.

Slavia ve středu večer podala proti jasnému favoritovi skvělý výkon, přesto prohrála smolně 1:2. Soupeř zaskočil i tím, že většina jeho hráčů hned po závěrečném hvizdu prchla do kabiny, aniž by si podali ruce s protivníky. Další překvapení pak připravil právě v šatně…

Podívejte se na nepořádek, který zůstal v šatně Slavie po hráčích Barcelony:

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Marcon chce posílit vztahy s Bidenovou Amerikou. Prezidenti chtějí spolupracovat v rámci WHO

Nový americký prezident Joe Biden v neděli poprvé od nástupu do funkce mluvil se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem a vyjádřil touhu po upevnění vzájemných vztahů obou zemí, uvedl Bílý dům. Podle Macrona měli oba vůdci velmi blízké názory, a to zejména co se týče přístupu k mezinárodním problémům, jakými je například boj s pandemií či klimatickými změnami, uvedl Elysejský palác.

Prezidenti se shodli na nutnosti spolupracovat v oblasti globálního veřejného zdraví v rámci Světové zdravotnické organizace (WHO). Z té USA vyvedl předchozí prezident Donald Trump, Biden však hned po nástupu do funkce nařídil, aby se k ní Spojené státy vrátily. Stejně tak tomu bylo i u pařížské klimatické dohody z roku 2015.

Zdroj: ČTK
Další zprávy