Tysonův kat, dánský dynamit i naganská jízda. Trumfl Leicester největší senzace historie sportu?

Podívejte se na galerii největších senzací ve sportu.
Leicester City vyhrál prestižní anglickou fotbalovou Premier League, přestože v jejím úvodu patřil k největším outsiderům. Podívejte se na galerii největších senzací ve sportu.
5000:1. Až takový byl před začátkem sezony kurz na Lišky z Leicesteru. Ovšem tým pod vedením trenéra Claudia Ranieriho učinil sportovní zázrak a celou ligu ovládl.
Rijád Mahriz, senzace v senzaci. Alžírský středopolař přispěl výraznou měrou k titulu Leicesteru a stal se šokujícím nejlepším hráčem Premier League celé sezony.
A další šok. Jamie Vardy. Anglický útočník, který ještě před pár lety kopal v Anglii devátou nejvyšší soutěž a pracoval v továrně, nasázel soupeřům 22 branek. Co by se k senzaci jménem Leicester dalo přirovnat?
Foto: Facebook
Sport Sport
4. 5. 2016 10:32
Podívejte se na galerii největších senzací ve sportu.
 

Právě se děje

před 22 minutami

Temelín odstavil po bouři II. blok, proti plánu o týden dřív

Jaderná elektrárna Temelín odstavila v noci na dnešek kvůli následkům bouře II. blok. Spadly stožáry, jež patří firmě ČEPS, která zajišťuje provoz přenosové soustavy. Dvouměsíční odstávka bloku tak začala proti plánu o týden dřív. Ve čtvrtek to řekl temelínský mluvčí Marek Sviták. Po nočních bouřkách je v kraji kvůli poruchám na linkách vysokého napětí bez elektřiny 10 000 domácností, jimž dodává energii E.ON.

před 23 minutami

Náměstek ministra zdravotnictví Vajdák na vlastní žádost končí

Politický náměstek ministra zdravotnictví Vlastimil Vajdák na vlastní žádost končí ke konci červnu ve funkci, vrátí se na post ředitele Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, uvedl ve čtvrtek Deník N. S ministerstvem bude dál spolupracovat na projektu Českého onkologického institutu, který prosazuje premiér Andrej Babiš (ANO).

Zdroj: ČTK
Další zprávy