Lehmann zvažuje ukončení kariéry. Kvůli rozhodčím

Sport Sport, Red Spo
10. 11. 2008 16:15
Devětatřicetiletý brankář dostal už třetí žlutou kartu
Skončí Jens Lehmann kariéru kvůli rozhodčím?
Skončí Jens Lehmann kariéru kvůli rozhodčím? | Foto: Reuters

Stuttgart - Německý brankář ve službách bundesligového Stuttgartu Jens Lehmann přiznal, že zvažuje ukončení své aktivní kariéry, na protest proti rozhodčím.

Bývalému gólmanovi londýnského Arsenalu se totiž nelíbilo počínání hlavního sudího Rafatiho během posledního ligového utkání proti Frankfurtu.

Čtěte také: Lehmann zuřil. Stuttgart naštvala simulace Jarolíma

V něm obdržel kontroverzní gólman za své protesty žlutou kartu. Mimo jiné se u něj jednalo celkově už o třetí žluté napomínání v dosavadní sezoně.

"Už se možná nebudu obtěžovat tím, že budu hrát dál. Nic špatného jsem rozhodčímu neřekl, ale samozřejmě jsou tu i lepší arbitři. Je to ovšem smutné pro celou Bundesligu," uvedl na stránkách BBC a jal se vysvětlovat.

Přečtěte si také: Lehmann se rozhodl. Za Německo už hrát nebude

"To co se stalo bylo prostě neuvěřitelné. Hráč Frankfurtu předstíral zranění, a tak jsme nemohli podniknout protiútok. Rozhodčí následně zastavil hru, a ten chlapík ihned vstal a pokračoval, aniž by se nechal ošetřit. Řekl jsem proto arbitrovi, ať se podívá, že už běhá a on mi dal žlutou kartu," kroutil hlavou Lehmann.

Devětatřicetiletý brankář je ovšem znám svou prostořekostí, na jejímž základě také opustil v minulosti londýnský Arsenal. Odtud ho vytlačil z postu jedničky Manuel Almunia a bývalý německý reprezentant to dosti špatně nesl.

 

Právě se děje

Další zprávy