Lampard, Drogba, Ribéry. Koho už v reprezentaci neuvidíte?

Podívejte se ve fotogalerii, kteří fotbalisté po mistrovství světa oznámili konec reprezentační kariéry.
Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii bylo poslední akcí pro slušnou řádku hvězd. Zatím poslední, kdo oznámil konec kariéry v národním dresu, je Frank Lampard, jenž Albion opouští po patnácti letech.
Hned po skončení šampionátu už vyhlásil konec v reprezentaci i jeho věčný souputník ze zálohy Angličanů Steve Gerrard.
Na vrcholu se rozhodl skončit Philipp Lahm, kapitán nových mistrů světa Němců.
Po překonání střeleckého rekordu mistrovství světa skončil také útočník Miroslav Klose.
Foto: Reuters
Sport Sport
26. 8. 2014 16:26
Podívejte se ve fotogalerii, kteří fotbalisté po mistrovství světa oznámili konec reprezentační kariéry.
 

Právě se děje

před 33 minutami

Německý soud poslal do vězení českého pašeráka drog

Zemský soud v Kolíně nad Rýnem dnes uložil 55letému Čechovi trest vězení 4,5 roku kvůli nedovolenému dovozu omamných prostředků a napomáhání k obchodu s omamnými prostředky. Informoval o tom německý server Rundschau-online. Drogový kurýr byl zadržen loni v srpnu při namátkové kontrole. Celníci v automobilu našli zhruba kilogram kokainu a 25 tisíc eur (přes 656.000 korun) v hotovosti.

Čech, který byl zadržen na cestě z Belgie do vlasti, u soudu řekl, že drogy vyzvedl pro svého dobrého známého. Za "kurýrní jízdu" prý dostal odměnu 4000 eur.

Pro vyučeného automechanika a otce od rodiny jízda skončila na dálničním odpočívadle Frechen-Süd. Před celníky, kteří ho zastavili, byl viditelně nervózní a třesoucíma se rukama jim podal řidičský průkaz.

Muž nejdříve tvrdil, že u sebe nemá ani drogy, ani větší množství peněz. Celníci však automobil s českou poznávací značkou prohledali a našli drogy v černém plastovém vaku.

Muž byl už dříve kvůli prodeji drog trestán i v Česku. Odseděl si 20 měsíců ve vyšetřovací vazbě a v roce 2018 byl odsouzen k pětiletému podmíněnému trestu. Nejméně polovinu trestu, který mu byl dnes uložen, si musí odpykat v Německu. Poté je podle soudce "dobře možné", že bude vyhoštěn.

Další zprávy