Kweuke do Turecka? Sparta transfer popírá

Sport Sport
24. 8. 2012 12:47
Kamerunský útočník letenského celku podle vyjádření personálního ředitele není na prodej.
Leonard Kweuke v akci.
Leonard Kweuke v akci. | Foto: CPA - Eduard Erben

Praha - Kamerunský forvard fotbalové Sparty Leonard Kweuke, který se v posledních zápasech těší náramné formě, se na odchod z Letné nechystá.

Prohlásil to pro oficiální webové stránky Sparty Jakub Otava, personální ředitel klubu.

„Sice víme, že je na tureckém trhu o Lea dlouhodobý zájem, v tuto chvíli nás však žádný klub neoslovil a nejedná s námi,“ prohlásil Jakub Otava.

Zprávy o transferu Kweukeho do turecké Superligy rozvířila tamější média, která jako cílovou destinaci hvězdy Letenských určila Trabzonspor, kde působí například Ondřej Čelůstka.

Pravdu je, že Kweuke na startu sezony pálí ostrými. V šesti zápasech nastřílel pět branek a byl hlavním tahounem Sparty jak v lize, tak v předkole Evropské ligy s Admirou Víděň.

Na Letné má vytáhlý Kamerunec smlouvu do roku 2014

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 3 hodinami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Další zprávy