reklama
 
 

Krutý osud Van Burena. Sotva se útočník Slavie vrátil po zranění, zlomil si lýtkovou kost

18. 7. 2018 14:17
Obrovskou smůlu má nizozemský útočník Slavie Mick van Buren. Tři dny před startem nového ročníku Fortuna ligy si zlomil lýtkovou kost a musel být operován.

Praha - Špatné zprávy z nemocnice udeřily jako blesk uprostřed tiskové konference Slavie před startem podzimní části sezony Fortuna ligy. Mick van Buren, nizozemský útočník, musel po dopolední srážce se spoluhráčem do nemocnice. Diagnóza: zlomená lýtková kost, operace a měsíce pauzy.

"Nezlobte se, teď jsem nevnímal otázku. Přemýšlel jsem o tom, co jsme se dozvěděli," nechal si zopakovat jeden z dotazů evidentně zaražený Milan Škoda.

Pro Van Burena je to krutý osud. Technický útočník, který je známý svou zarputilostí a přímočarou hrou, celé jaro promarodil se zlomeninou metatarzální kosti v noze. Letní přípravu ovšem absolvoval celou a dokonce útočil na základní sestavu.

"Na trénincích vypadal výborně, navíc jde o křídlo. Takže jsme zase tam, kde jsme byli," povzdychl si trenér Jindřich Trpišovský.

Právě s křídelními hráči mají ve Slavii největší personální problém. Van buren zraněný, stoprocentně fit nebyla ani nová posila Alexandru Baluta. A co víc, ve středu definitivně padl přestup Egypťana Trézégueta.

autor: Jiří Škuba | 18. 7. 2018 14:17

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama