reklama
 
 

Krejčí: Měl bych se posunout dál, ale nabídka ještě nepřišla

5. 1. 2015 16:03
Konkrétní nabídku na přestup do zahraničí prý ještě záložník Ladislav Krejčí nedostal, sám ale ví, že odchod ze Sparty se blíží.

Praha - Konkrétní nabídku na přestup do zahraničí prý ještě záložník Ladislav Krejčí nedostal, sám ale ví, že odchod ze Sparty se blíží. Podle dvaadvacetiletého fotbalisty, o kterého se údajně zajímaly Mönchengladbach, Newcastle nebo Inter Milán, totiž přišel čas posunout se v kariéře dál.

"Jsme domluveni, že až bude konkrétní nabídka, tak se o ní s klubem, manažerem a rodinou pobavíme," řekl Krejčí novinářům po dnešním prvním tréninku zimní přípravy na Strahově. "Zatím ale nic nepřišlo, takže není o čem diskutovat. Už se ale pomalu blíží čas, kdy bych se měl někam posunout," dodal.

"Věřím, že jsem připraven, ale nechci to uspěchat ani na to tlačit," přidal Krejčí s tím, že kdyby si mohl vybrat, nejradši by zamířil do španělské, německé nebo nizozemské ligy. "Tyhle tři se mi líbí, do některé z nich bych rád zavítal," uvedl jedenáctinásobný reprezentant.

"Máme tu rozdělanou práci"

Krejčí je také rád, že Spartu nadále povede trenér Vítězslav Lavička. O koučově budoucnosti totiž po nepovedeném podzimu, kdy Letenští nezvládli předkolo Ligy mistrů a neprošli ani do play off Evropské ligy, jednalo vedení klubu. "Není na hráčích, aby to komentovali nebo o tom rozhodovali. Ale je to jedině dobře," prohlásil.

"Máme tady rozdělanou práci, kterou je titul a pohár. A myslím, že by byla škoda to takhle v poločase vzdávat," uvedl Krejčí, který se snažil spekulace o trenérovi nesledovat. "Za sezonu je jich hodně, člověk musí vypnout. Ale i když jsem nechodil na internet, tak tomu nešlo uniknout, protože lidi se mě na to pořád ptali," poznamenal.

autor: ČTK | 5. 1. 2015 16:03

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama