Krásnou brankářku Solovou zatkli! Ztloukla sestru a synovce

ČTK ČTK
22. 6. 2014 12:45
Slavná fotbalistka prý jevila známky opilosti a agrese. Na rodinné oslavě v Seatllu pak napadla sestru a synovce. Do pondělního soudu zůstává v cele.
Dvojnásobná olympijská vítězka a brankářka fotbalistek USA Hope Solová byla zatčena kvůli podezření z domácího násilí.
Dvojnásobná olympijská vítězka a brankářka fotbalistek USA Hope Solová byla zatčena kvůli podezření z domácího násilí. | Foto: Aktuálně.cz

Seattle - Dvojnásobná olympijská vítězka a brankářka fotbalistek USA Hope Solová byla zatčena kvůli podezření z domácího násilí. Na rodinné oslavě v Kirklandu podle listu Seattle Times napadla sestru a synovce. V pondělí se kvůli incidentu musí dostavit ke kirklandskému soudu, do té doby zůstane v cele.

Dvaatřicetiletá Solová, jež s Američankami vyhrála olympijský turnaj v Pekingu i v Londýně, patří v USA ke sportovním hvězdám. V Kirklandu ve státu Washington, v němž bydlí a chytá za klub Seattle Reign, se zúčastnila velké rodinné oslavy. Když po půlnoci přijela přivolaná policie, fotbalistka prý jevila známky opilosti a agrese.

Vymklo se to kontrole, napadení byli zranění

"Situace se vymkla kontrole. Sedmnáctiletý synovec i její sestra měli viditelná zranění. Po výslechu svědků došli policisté k závěru, že Solová agresi vyvolala," citoval list policejního důstojníka Mika Murrayho.

Potíže s násilím musela Solová za asistence policie řešit i před dvěma lety. Tehdy ale byla obětí, neboť ji den před svatbou napadl partner. Za bývalého hráče amerického fotbalu Jerramyho Stevense se o den později po jeho propuštění z vazby provdala.

 

Právě se děje

Další zprávy