reklama
 
 

Krásky okolo fotbalu: nejhezčí je Adriana

29. 7. 2005 11:11

Ze všech třinácti představených krásek získaly největší procento hlasů hned dvě. Snoubenka anglického obránce Ashley Cola a zároveň zpěvačka skupiny Girls Aloud Cheryl Tweedy i někdejší modelka a v současnosti televizní moderátorka Sylvie Meisová, která se objevuje po boku Rafaela van der Vaarta, si získaly 94 procent přízně čtenářů.

Ovšem absolutně největší počet hlasů získala Adriana Karembeu. Dlouhonohá blondýnka se líbila více než patnácti stovkám čtenářů (což činilo 90 procent hlasujících) a stala se tak největší kráskou této série.

V seriálu se však našly i tváře, které vám nijak nesedly. Špatně si podle vás vybral třeba Oliver Kahn, jehož Vereně jste nemohli přijít na jméno, stejně jako Viktorii Beckhamové. Obě získaly více negativních než pozitivních hodnocení.

Takové vysvědčení jste vystavili i další ženě v životě Davida Beckhama - Rebece Loosové.

Uvedli jsme i dva netradiční díly. V jednom z nich jsme vám představili Brazilky, které se v poslední době objevovaly a objevují po boku svého slavného krajana Ronalda. Z nich jste si vybrali Livii.

Ve druhém méně tradičním pokračování jsme vám zase nabídli přehlídku fotbalových fanynek z celého světa.

Jsme rádi, že vás náš seriál bavil a věříme, že podobný úspěch budou mít i Sexy atletky, které se na našich stránkách objeví již příští týden.

Francesco Totti a jeho Ilary - Fotbalová hvězda z AS Řím si vzala svou lásku, bývalou rosničku a topmodelku Ilary, v přímém přenosu italské televize.

Christian Karembeu a jeho Adriana - Rodák z Nové Kaledonie tvořil zlatou éru francouzské reprezentace. Adriana mu přitom fandila v hledišti.

David Beckham a jeho Victoria - Anglická fotbalová hvězda dobyla svět, stejně jako se to před tímm povedlo se skupinou Spice Girls jeho ženě.

Ashley Cole a jeho Cheryl - Fotbalový obránce požádal o ruku zpěvačku skupiny Girls Aloud a ta na jeho návrh kývla. Zrodí se noví Beckhamovi?

Jamie Redknapp a jeho Louise - Někdejší ikona Liverpoolu musela kvůli zraněním pověsit kopačky na hřebík. Jeho žena ale se zpěvem končit nehodlá.

Ronaldo a jeho ženy - Brazilský šampión si prožil už několik vztahů. Po rozvodu hledá štěstí u brazilských fotomodelek. Která se vám líbí nejvíc?

Wayne Rooney a jeho Coleen - Kanonýrova milá prý utrácí jeho peníze rychleji, než je stačí vydělat. Možná proto neodešla, když jí Wayne zahnul.

Patrick Kluivert a jeho Angela - Už spolu nejsou, ale prožili toho hodně, včetně Patrickových úletů. Založili si i noční klub v Barceloně.

Beckhamova noční můra Rebecca - Když se David zapletl se svou asistentkou, netušil, co si s ní "užije". Jejich postelové zážitky práskla celému světu.

Fabien Barthez a jeho Linda - Prožili spolu čtyři bouřlivé roky, během nichž byli chvíli spolu, chvíli ne. Vztah vyhasínal poté, co Linda potratila.

Oliver Kahn a jeho Verena - Kvůli blonďaté barmance, jíž potkal na diskotéce, opustil německý gólman těhotnou manželku i malou dcerku.

Fanynky z celého světa - Místo krásek, které se objevují po bocích fotbalových hvězd, se dnes zaměříme na pohledné dívky v hledištích stadiónů.

Rafael van der Vaart a jeho Sylvie - Bývalá modelka je zázemím nizozemského útočníka v jeho novém angažmá v bundesligovém Hamburku.

autor: SportPlus | 29. 7. 2005 11:11

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama