Romantika přímo na stadionu. Kolumbijec Calderón požádal svou přítelkyni o ruku před zápasem

Kolumbijský fotbalista ve službách Deportiva Cali Luis Calderón požádal svou snoubenku Valentinu Parraovou o ruku na domácím stadionu před zápasem proti Atléticu Nacional. Celý akt vysílala v přímém přenosu televize RCN.
Video:

Cali - Kolumbijský fotbalista Luis Calderón požádal snoubenku o ruku během ligového utkání. Před svou vyvolenou poklekl na trávník v neděli těsně před zápasem svého celku Deportivo Cali s klubem Atlético Nacional, který kolumbijská televize RCN vysílala v přímém přenosu. Informovala o tom agentura AFP.

"Miluji tuhle ženu celým srdcem a chci, aby to všichni věděli, takže proto jsem to udělal před vámi jako svědky," řekl šestadvacetiletý obránce Deportiva, který kvůli zranění zůstal na lavičce. V obleku s kravatou poklekl na hřišti a spoluhráči za ním zvedli cedule s otázkou "Vezmeš si mě?"

"Ovšemže ano, samozřejmě," odvětila zaskočená snoubenka Valentina Parraová. Posléze novinářům řekla, že žádost sice očekávala, ale ne takovýmto způsobem.

Calderónova radost byla dvojnásobná, neboť jeho spoluhráči v nedělním zápasu zvítězili 1:0. Porazili přitom celek, který nedávno vyhrál Pohár osvoboditelů, jenž je jihoamerickou obdobou evropské Ligy mistrů.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy