Koller střílí góly za Bohemku. Na turnaji v plážovém fotbale

ČTK Sport ČTK, Sport
8. 2. 2013 19:30
Jan Koller si podruhé v životě zkusil plážový fotbal a hned se trefil. Na turnaji v Praze pomohl k výhře Bohemians, za které teď nastupuje.
Jan Koller už střílí góly i v plážovém fotbale.
Jan Koller už střílí góly i v plážovém fotbale. | Foto: ČTK

Praha - Nejlepší střelec v historii české reprezentace Jan Koller si podruhé v životě vyzkoušel plážový fotbal.

Devětatřicetiletý bývalý útočník v premiéře za BS Bohemians 1905 přispěl brankou k výhře 5:1 nad slovenským Artfulem BSC Bratislava v halovém turnaji v pražských Záběhlicích.

"Jsem rád, že jsem ten gól vstřelil. Byl jsem před tím zápasem trošku nervózní, přece jenom je to pro mě úplně jiný sport. Sice se jedná o fotbal, ale jsou tam zcela jiné věci než v normálním fotbale," řekl novinářům bývalý hráč Sparty Praha, Lokerenu, Anderlechtu, Dortmundu nebo Monaka.

Na mezinárodním turnaji, který potrvá tři dny do neděle, se představí osm účastníků rozdělených do dvou skupin. Vedle BS Bohemians 1905 bude české barvy reprezentovat ještě Plzeň Team.

Ze zahraničí přijaly pozvání švýcarský Grasshopper Club Curych, polský ETA-Zaglebie Dabrowa Górnicza, maďarský Goldwin Pluss, slovenský Artful BSC Bratislava a dva německé celky BeachKick Berlín a MSC Ibbenbüren.

Finále je na programu v neděli od 12 hodin v záběhlickém sportovním areálu Hamr.

 

Právě se děje

před 11 minutami

Rozsáhlý požár zasáhnul vrakoviště v Ostravě, předcházela mu exploze

Rozsáhlý požár vrakoviště automobilů likvidují od rána hasiči v Ostravě-Vítkovicích. Policie na Twitteru uvedla, že masivnímu požáru předcházela exploze. Nikdo se při ní nezranil. Na místě platí třetí stupeň požárního poplachu. Na místě je víc než 11 jednotek, s hašením pomáhá i vrtulník policie. Hustý kouř z je viditelný ze vzdálenosti několika kilometrů, podle policie nemají místní otvírat okna. Na místě zřejmě hoří i plasty a barvy. Vedení radnice v Ostravě-Vítkovicích doporučuje lidem, aby nevycházeli.

"Požár není zcela bezpečný. Ještě několik hodin potrvá. Doporučujeme lidem, aby zavřeli okna, nevětrali, nevycházeli. Pokud musí z domovů, měli by si chránit dýchací cesty. Řekli nám, že tam hoří i plasty a barvy," řekl starosta ostravské části Vítkovice Richard Čermák. "Evakuace obyvatelstva nebyla nutná," uvedla policie na twitteru.

Mluvčí moravskoslezských hasičů Lukáš Popp uvedl, že hoří v areálu společnosti, která likviduje autovraky. Zasahují čtyři profesionální a dvě dobrovolné jednotky hasičů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy