Klokani z Vršovic vyhráli Víkend šampiónů

Klokani z Vršovic vyhráli Víkend šampiónů
Víkend šampiónů: Bohemians 1905
Víkend šampiónů: kapitán Bohemians 1905 Marek Nikl s pohárem pro vítěze a šekem na půl milionu
Víkend šampiónů: Bohemians 1905
Víkend šampiónů: Bohemians 1905
Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
11. 1. 2009 17:00

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 si na Fortuna Víkendu šampionů poradili ve finálovém dni s pražskou Spartou i hráči Mladé Boleslavi a podruhé v tříleté historii turnaje zvedli nad hlavu pohár pro vítěze. Nejdříve v úvodním semifinálovém duelu rozstříleli tým úřadujícího ligového vicemistra 7:2 a pak totéž zopakovali i ve finále se svěřenci trenéra Pavla Hapala.

&nbsp

Prohlédněte si také:
Sobotní zápasy na Víkendu šampiónů v O2 aréně

&nbsp

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Česká firma Lanex dodá Rusku lana na upevnění tankerů za miliony

Výrobce lan a produktů z technického textilu Lanex z Bolatic na Opavsku získal v Rusku unikátní zakázku na dodávku vysokopevnostních lan, která budou sloužit v přístavech k upevnění velkých tankerů. Dodá sedm tun lan za více než pět milionů korun, řekla Ivana Gračková, mluvčí skupiny BR Group, do níž Lanex patří.

Vysokopevnostní lodní lano o průměru 48 milimetrů dodá firma společnosti Morservis z Novorossijsku. "Celá dodávka je ve finančním objemu přesahujícím pět milionů korun a expedovat se bude nejpozději do 20. června. Lana jsou tak pevná, že na ně můžete zavěsit třeba kamion. Nahrazovat budou i lana ocelová," řekla Gračková. Zakázka je podle ní výjimečná celkovým objemem i velkým průměrem lana.

Zdroj: ČTK
Další zprávy