Kisel podruhé otcem, potomka pojmenoval jako Rooney

Sport ČTK Sport, ČTK
15. 3. 2013 11:50
Záložník fotbalové Slavie Karol Kisel se stal podruhé otcem.
Karlo Kisel.
Karlo Kisel. | Foto: CPA - Eduard Erben

Praha - Kapitán fotbalistů Slavie Karol Kisel se stal podruhé otcem, jeho manželka přivedla na svět syna Kaie. Chlapec se narodil ve stejný den jako slovenský fotbalista, který dnes slaví 36. narozeniny.

"S největší radostí chci oznámit, že se dnes ráno narodil Kai Kisel. Chlapeček je v pořádku, měří 50 centimetrů a váží 3,42 kilogramu. Maminka i Kai to zvládli úžasně. Dostal jsem ten nejhezčí dárek na světě a jsem neuvěřitelně šťastný," uvedl Kisel na internetových stránkách Slavie.

Kromě Kaie, který má stejné jméno jako syn anglického útočníka Waynea Rooneyho z Manchesteru United, má bývalý hráč Bohemians, Liberce, Sparty a Sydney ještě téměř šestiletou dceru Carmen.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Ve věku 93 let zemřel předseda Klubu dr. Milady Horákové a bývalý politický vězeň František Šedivý

Ve věku 93 let zemřel v úterý večer dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové František Šedivý. Za klub to ve středu oznámil Jiří Bulan. Šedivý za války spolupracoval s odbojem, po únoru 1948 strávil 12 let v komunistických věznicích a lágrech. Po listopadu 1989 působil také jako místopředseda Konfederace politických vězňů ČR. O svém životě napsal několik knih.

Šedivý podle Bulana zemřel po dlouhé nemoci. Poslední rozloučení se uskuteční v rodinném kruhu, veřejnost se bude moci se Šedivým rozloučit, jakmile to umožní situace s epidemií koronaviru, napsal.

"Mnoho let svého života se potýkal s totalitou, ale ani dlouholeté věznění v komunistických lágrech ho nezlomilo, stále si uchovával svůj cit pro spravedlnost a obdivuhodný smysl pro humor," uvedl Bulan. Šedivý podle něj byl masarykovec, spisovatel, křesťan, milovník přírody a myslivec, výborný řečník a především laskavý člověk. "Patřil také k těm, díky jejichž úsilí mohla být obnovena činnost České obce sokolské. A významnou měrou se zasloužil i o vznik pražského Gymnázia Milady Horákové v roce 2009," dodal Bulan.

Zdroj: ČTK
Další zprávy