Od Premier League až po MLS. Víme, kde naladíte nejlepší fotbal. A kde je to (skoro) zadarmo

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
17. 8. 2018 15:06
Podívejte se v přehledu, kde můžete sledovat elitní fotbalové soutěže, reprezentaci i domácí ligu.
Přípravný zápas Česko - Island
Přípravný zápas Česko - Island | Foto: FAČR/Jan Tauber

Česká televize

Začít můžeme u Česká televize, jejíž fotbalová nabídka oproti minulé sezoně poněkud zhubla. Stále sice na jejích obrazovkách uvidíme zápasy národního týmu (až do roku 2022), ale třeba z ligy má práva na jediný zápas, a to ještě čtvrtou volbu.

Jak ukázala první kola Fortuna:ligy, to fakticky znamená, že příznivci Slavie, Plzně a Sparty svůj klub na bezplatném kanálu budou moci vidět v podstatě jen v utkáních MOL Cupu, na nějž má ČT výhradní práva. Kromě toho také disponuje právy na přenosy z druhé ligy, FNL.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy