Kazaši vyzvou Čechy v kvalifikaci bez hvězdy Smakova

ČTK ČTK
3. 10. 2014 18:53
Fotbalisté Kazachhstánu se budou muset v kvalifikačních zápasech mistrovství Evropy 2016 s Nizozemskem a Českou republikou obejít bez jednoho z nejzkušenějších hráčů Samata Smakova.
Fotbal - ilustrační foto
Fotbal - ilustrační foto | Foto: CPA Eduard Erben

Astana - Fotbalisté Kazachhstánu se budou muset v kvalifikačních zápasech mistrovství Evropy 2016 s Nizozemskem a Českou republikou obejít bez jednoho z nejzkušenějších hráčů Samata Smakova. Pětatřicetiletý obránce Kajratu Almaty je podle stránek kazašského svazu zraněný.

V nominaci trenéra Jurije Krasnožana, který na lavičce Kazachstánu letos v únoru vystřídal Miroslava Beránka, chybí kvůli zdravotním potížím také záložník Heinrich Schmidtgal z Düsseldorfu a do výběru se nevešel ani útočník Andrej Finončenko z Šachťoru Karaganda.

Nominace fotbalové reprezentace Kazachstánu na zápasy kvalifikace mistrovství Evropy 2016 s Nizozemskem (11. října) a Českou republikou (13. října):

Brankáři: Vladimir Loginovskij (Astana), Alexander Mokin, Stat Pokatilov (oba Karaganda), Andrej Sidělnikov (Aktobe).

Obránci: Rinat Abdulin (Atyrau), Ilja Vorotnikov (Taraz), Jurij Logviněnko, Dmitrij Mirošničenko (oba Aktobe), Mark Gurman (Kajrat Almaty), Victor Dmitrenko, Dmitrij Šomko (oba Astana), Gafuržan Sujumbajev (Šymkent), Konstantin Engel (Ingolstadt/Něm.).

Záložníci: Anatolij Bogdanov (Tobol Kostanaj), Bauržan Džolčijev, Georgij Žukov (oba Astana), Bauržan Islamchan, Stanislav Lunin (oba Kajrat Almaty), Andrej Karpovič, Eugene Kostrub (Atyrau), Ulan Konysbajev (Karaganda), Valerij Korobkin, Aschat Tagybergen (oba Aktobe), Azat Nurgalijev (Šymkent).

Útočníci: Tochtar Žangilišbaj (Karaganda), Tanat Nuserbajev (Astana), Sergej Chižničenko (Kielce/Pol.).

 

Právě se děje

Další zprávy