Skalák v kasinu, Rosický na finále FA Cupu, další s rodinou u moře. Tak fotbalisté tráví dovolenou

Jiří Skalák se vydal do Las Vegas. Podobně jako David Limberský.
David Limberský se rozhodl před začátkem sezony ukončit reprezentační kariéru. Po skončení ligy vyrazil do města amerického města hazardu. Z Las Vegas zásobuje svůj instagram podobnými snímky.
Tomáš Rosický se během rekonvalescence zajel podívat na finále FA Cupu ve Wembley. Nejstarší fotbalovou klubovou soutěž na světě vyhrál Arsenal, kterému ještě nedávno Rosický patřil.
Krátkého volna mezi koncem sezony a reprezentačním srazem využil Tomáš Kalas, který si vychutnal krátkou dovolenou s partnerkou na Krétě.
Dan Pudil nakonec s Sheffieldem do Premier League nepostoupil. Dovolenou si užil i s kamarády v Praze. Na snímku je s hokejovým brankářem Markem Pincem.
Foto: www.instagram.com
Sport Sport
Aktualizováno 15. 6. 2017 17:46
Podívejte se v galerii, jak tráví čeští fotbalisté chvíle volna po dlouhé sezoně.
 

Právě se děje

před 22 minutami

Schodek rozpočtu se může přiblížit půl bilionu korunám, připustila Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) připustila, že schodek státního rozpočtu se letos může přiblížit 500 miliardám korun. Nevyloučila to, že požádá Sněmovnu o další zvýšení schodku. Řekla to ve středu v České televizi. Naposledy Sněmovna souhlasila se zvýšením schodku na 300 miliard korun 22. dubna. Před pandemií koronaviru byl schodek rozpočtu letos naplánován na 40 miliard korun.

Nejvyšší deficit doposud měl rozpočet za rok 2009 kvůli dopadům světové hospodářské krize, a to přes 192 miliard korun.

Ke konci května skončilo hospodaření státu schodkem 157,4 miliardy korun z dubnového schodku 93,8 miliardy korun. Květnový výsledek je tak nejhorší od vzniku ČR.

Zdroj: ČTK
Další zprávy