Skalák v kasinu, Rosický na finále FA Cupu, další s rodinou u moře. Tak fotbalisté tráví dovolenou

Jiří Skalák se vydal do Las Vegas. Podobně jako David Limberský.
David Limberský se rozhodl před začátkem sezony ukončit reprezentační kariéru. Po skončení ligy vyrazil do města amerického města hazardu. Z Las Vegas zásobuje svůj instagram podobnými snímky.
Tomáš Rosický se během rekonvalescence zajel podívat na finále FA Cupu ve Wembley. Nejstarší fotbalovou klubovou soutěž na světě vyhrál Arsenal, kterému ještě nedávno Rosický patřil.
Krátkého volna mezi koncem sezony a reprezentačním srazem využil Tomáš Kalas, který si vychutnal krátkou dovolenou s partnerkou na Krétě.
Dan Pudil nakonec s Sheffieldem do Premier League nepostoupil. Dovolenou si užil i s kamarády v Praze. Na snímku je s hokejovým brankářem Markem Pincem.
Foto: www.instagram.com
Sport Sport
Aktualizováno 15. 6. 2017 17:46
Podívejte se v galerii, jak tráví čeští fotbalisté chvíle volna po dlouhé sezoně.
 

Právě se děje

před 24 minutami

Írán zatkl opozičního novináře Zama, spolupracoval podle něj se zahraničními tajnými službami

Íránské revoluční gardy oznámily, že zatkly íránského novináře Rúholláha Zama, který využíval komunikační aplikaci, aby posílil disent. Informoval o tom zpravodajský web BBC. Zam žil podle médií v exilu v Paříži. Okolnosti jeho zadržení jsou nejasné.

Šestačtyřicetiletý Zam, který je synem reformního duchovního Mohammada Alího Zama, byl podle revolučních gard dopraven do Íránu v rámci komplikované tajné operace. O jeho zatčení informovala íránská státní televize s tím, že krok představuje vítězství nad západními tajnými službami. Podle revolučních gard dostával novinář pokyny a ochranu od zpravodajských služeb Francie, Spojených států a Izraele. Jeho zadržení íránské úřady připsaly moderním a inovativním technikám, který byly využity k "oklamání" zahraničních tajných služeb.

Zam v minulosti odmítl, že by spolupracoval se zahraničními zpravodajskými službami. Novinář spravoval populární protivládní zpravodajský kanál Amadnews, kterému íránské úřady připisují podněcování protestů v letech 2017-2018 po sporných prezidentských volbách. Web sdílel videa z protestů, nelichotivé informace o íránských politicích a na šifrované komunikační aplikaci Telegram měl web 1,4 milionu sledujících. Íránské úřady uvedly, že kanál podněcoval násilné povstání, a následně jej zablokovaly. Později ale web začal fungovat pod jiným názvem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy