Kasimpasa při Pavelkově debutu remizovala s Basaksehirem

25. 1. 2016 21:23
Český záložník David Pavelka si odbyl debut za tureckou Kasimpasu. V 19. kole turecké ligy naskočil do hry v nastaveném čase proti Basaksehiru, se kterým Kasimpasa remizovala 1:1.
David Pavelka.
David Pavelka. | Foto: Milan Kammermayer

Istanbul - Fotbalista David Pavelka má za sebou debut v dresu Kasimpasy, kam minulý týden přestoupil z Liberce. V dnešním duelu 19. kola turecké ligy naskočil do hry v nastaveném čase při remíze 1:1 na hřišti Basaksehiru. Kasimpasa tak nevyužila šanci dotáhnout se v tabulce na třetí Galatasaray a je šestá.

Čtyřiadvacetiletý Pavelka se Kasimpase upsal minulý týden a dnes se objevil na lavičce. Odtud sledoval, jak se jeho noví spoluhráči ujali v závěru poločasu vedení po gólu Derdiyoka.

Jenže deset minut před koncem domácí srovnali. Český reprezentant do hry nastoupil těsně před závěrečným hvizdem, na remíze už nic nezměnil.