Kafíčkáři z Letné a prostitutky fotbalu. Nejlepší hlášky Milana Luhového

Podívejte se ve fotogalerii na nejlepší analýzy a hlášky fotbalového experta Milana Luhového.
Podívejte se ve fotogalerii na nejlepší analýzy a hlášky fotbalového experta Milana Luhového v roce 2015, jak je uveřejnil převážně na svých webových stránkách mluhovy.com.
Luhový o Šmicerovi: "Vladimír Šmicer přijal nabídku Ivana Haška na post manažera národního týmu. Naprosto bez životních zkušeností řídit a vést skupinu lidí. Být řízen v profesionálním fotbale a řídit profesionální fotbalisty je obrovský rozdíl, který by si měl každý takový jako Vláďa uvědomit před tím, než kývne na podobnou nabídku. V opačném případě se veřejně zostudí."
Luhový v zimě o Spartě: "Sparta Praha působila v přestupové politice velice rozpačitě a stejným způsobem se předvedla i proti Příbrami. Na poslední chvíli angažovala na hostování Kadlece a Řezníčka. Zbavila se Vacka a Bednáře, které poslala do Příbrami s podmínkou, že nemůžou hrát proti Spartě. Tento krok je přesné zrcadlo celého myšlení na Spartě. Místo, aby se věnovali svému potenciálu, tak přemýšlí, jak si to usnadnit."
O nejasné struktuře sportovního vedení ve Spartě: "Chybí mi tam skutečný generální ředitel, odpovědný za chod klubu, který by sjednotil sportovní strategii a současně byl schopen zbavit se alibistů a flákačů."
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport
27. 12. 2015 12:12
Podívejte se ve fotogalerii na nejlepší analýzy a hlášky fotbalového experta Milana Luhového.

Podívejte se ve fotogalerii na nejlepší analýzy a hlášky fotbalového experta Milana Luhového.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Rada: Při přípravě rozpočtu nebyly respektovány základní zásady

Kvalita přípravy státního rozpočtu byla letos významně narušena nerespektováním základních zásad, jako je úplnost a reálnost rozpočtové dokumentace. Důvodem je mimo jiné to, že s návrhem státního rozpočtu na příští rok se schodkem 320 miliard korun současně Poslanecká sněmovna schválila významné úpravy daní. S nimi přitom návrh rozpočtu nepočítá. Vyplývá to z pravidelné čtvrtletní zprávy o stavu veřejných financí a nastavení rozpočtové politiky, kterou dnes zveřejnila Národní rozpočtová rada.

Ta zároveň zopakovala, že na základě dostupných dat bylo letní zvýšení schodku letošního rozpočtu na 500 miliard korun nadměrné. Ke konci listopadu skončil rozpočet ve schodku 341,5 miliardy korun.

Národní rozpočtová rada je nezávislý odborný orgán, jehož hlavním posláním je vyhodnocovat, zda stát a další veřejné instituce dodržují pravidla rozpočtové odpovědnosti daná zákonem. Radě nyní předsedá ekonomka Eva Zamrazilová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy