Jiráček on-line: Bez Čecha či Baroše by to bylo horší

Sport Sport
9. 11. 2011 13:44
Reprezentační záložník v rozhovoru se čtenáři Aktuálně.cz

Praha - Ještě před rokem neměl jisté místo v základní sestavě fotbalistů Plzně, nyní se však o českého reprezentanta Petra Jiráčka zajímají evropské velkokluby a je dost možné, že už v zimním přestupovém období do jednoho z nich přestoupí.

V těchto dnech však na pětadvacetiletého záložníka spoléhá reprezentační trenér Michal Bílek, v pátek a v úterý totiž národní tým čekají barážová utkání o Euro 2012 proti Černé Hoře.

O baráži čtěte také:

 • To je maska pro Petra Čecha. Přehled batmanů fotbalu
 • Češi jdou na Černou Horu, lístky ještě jsou!
 • Petržela oponuje Vrbovi: Nejsme stroje, odpočinek chybí
 • Na vaše otázky Petr Jiráček právě odpovídal z Hotelu Praha, který si českým tým zvolil jako dočasné útočiště.

   

  Právě se děje

  před 35 minutami

  Po požáru domu na Praze 5 skončila jedna žena v nemocnici. Hasiči několik osob evakuovali

  Pětašedesátiletá žena skončila v nemocnici po odpoledním požáru bytu ve druhém patře činžovního domu v Praze 5. Nadýchala se zplodin. Z domu muselo být evakuováno několik lidí. Hasiči požár dostali rychle pod kontrolu. Rozsah škody a příčinu vzniku ohně zjišťují vyšetřovatelé. 

  Hořet začalo krátce po 15:00 v Lidické ulici. "Hasiči nasadili na lokalizaci plamenů jeden vodní proud vnitřní částí budovy. Během zásahu zachránili čtyři osoby pomocí vyváděcích masek a jednoho psa. Několik osob se evakuovalo před příjezdem hasičů," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Oheň dostali hasiči pod kontrolu za 17 minut, poté ještě kontrolovali skrytá ohniska termokamerou. Museli také rozebrat i část stropního podhledu bytu.

  Zdroj: ČTK
  Další zprávy