Jihlava si v poháru spravila chuť. Přešla přes třetiligový Vyškov

16. 8. 2017 20:17
Za tři kola mají v lize na kontě jediný bod a žádný gól, teď konečně prolomili smůlu. Fotbalisté Jihlavy postoupili do 3. kola MOL Cupu, když přehráli třetiligový Vyškov.
Fotbalisté Jihlavy si spravili chuť.
Fotbalisté Jihlavy si spravili chuť. | Foto: Milan Kammermayer

Vyškov - Fotbalisté Jihlavy postoupili do 3. kola MOL Cupu po výhře 4:1 na hřišti třetiligového Vyškova. Mají tak první vítězství v sezoně po třech ztrátách v lize a také první góly. O jejich dalším soupeři rozhodne los.

Jihlava v lize prohrála 0:2 s Karvinou a Slavií a remizovala 0:0 se Slováckem. A ani proti Vyškovu nezačala dobře, když už po dvou minutách prohrávala. Jenže ještě do poločasu zařídil obrat dvěma góly Filip Novotný, který se tak postaral o první trefy svého týmu v sezoně.

Po změně stran už si Jihlava postup hlídala, navíc ho stvrdila ještě góly Davida Štěpánka a Pavla Dvořáka.

Jediným ligovým celkem, který skončil ve 2. kole, tak zůstalo Brno. To nestačilo na HFK Olomouc.