Největší sázkovka stáhla kurz na Čecha. Je přestup hotový?

Sport Sport
18. 6. 2015 13:35
Sázková kancelář Betfair stáhla kurz na přestup českého brankáře do Arsenalu, přišlo příliš mnoho velkých sázek.
Petr Čech
Petr Čech | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Oficiálně sice zatím žádný z klubů nic nepotvrdil, ale sázkaři v kanceláři Betfair mají jasno. Petr Čech přestoupí z Chelsea do Arsenalu.

Příval nečekaně vysokých sázek byl tak velký, že včera největší online sázková společnost na světě nakonec sázku stáhla z nabídky.

"Přišla nám záplava sázek na to, že Petr Čech přestoupí do Arsenalu. Kurz přitom klesl až na 1/10 (1,10), ale i tak si na něj byli lidé ochotni vsadit. Proto jsme sázku zrušili," uvedl Michael Bowers z Betfairu.

Jako hlavní favorit mezi zájemci o služby třiatřicetiletého brankáře se přitom dlouho jevil Manchester United s kurzem 10/11 (1,91), ale sázkaři nyní mají jiného favorita.

 

Právě se děje

před 15 minutami

EU uvalila sankce na čtyři Rusy kvůli uvěznění Navalného

Evropská unie uvalila sankce na čtyři ruské činitele kvůli uvěznění opozičníka Alexeje Navalného a potlačování protestů. Je mezi nimi generální prokurátor či hlavní vyšetřovatel.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Jaromír Nohavica chystá sérii koncertů pro ženy

Písničkář Jaromír Nohavica u příležitosti Mezinárodního dne žen chystá sérii sedmi on-line koncertů pro ženy. Všechny skladby bude hrát na přání, a to od od 8. do 14. března vždy od 19 hodin. Audiopřenos si zájemci mohou zapnout na jeho webu. "Písničkových přání přišlo opravdu hodně, a tak z původně jediného plánovaného Koncertu k Mezinárodnímu dni žen nakonec vznikl Mezinárodní týden žen," vysvětluje Nohavica. První koncert příští pondělí 8. března sestaví z 20 nejčastěji objednávaných písní. V následujících šesti večerech zazní dalších 120 skladeb.

Zdroj: ČTK
Další zprávy