Jarolímovi zhořkl návrat do Edenu. Slavia - Slovan 2:0

19. 2. 2011 17:45
O vítězství Pražanů se zasloužil Jakub Hora
Karel Jarolím se vrátil do Edenu.
Karel Jarolím se vrátil do Edenu. | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Nepovedený návrat na místo, kde slavil dva ligové tituly, zažil v sobotu fotbalový trenér Karel Jarolím. Jeho Slovan Bratislava zavítal do Edenu k přípravnému utkání, domácí Slavia ale potvrdila dobrou formu ze zimní přestávky.

Pro fotbalisty Slavie byl zápas proti slovenskému celku generálkou na jarní část ligy, kterou zahájí již v pátek důležitým zápasem proti Brnu.

Nejlepší střelec ligy Hubník odchází ze Sigmy do Polska
Slavia má problém. Licenční komise chce znát majitele

V sestavě Slavie nastoupila řada nezkušených mladíků a chyběl lehce zraněný kapitán Kisel, na hře se to ale nijak výrazně neprojevilo. Domácí o svém vítězství 2:0 rozhodli až ve druhém poločase, a u všeho podstatného byl rychlý křídelník Jakub Hora.

Parádu předvedl po půlhodině hry, kdy po vydařené individuální akci pěkně přeloboval brankáře Slovanu. Potvrzení výhry přišlo za další tři minuty. Hora vyslal střelu, kterou do sítě usměrnil zkušený Stanislav Vlček.

Slovan mohl zápas zdramatizovat hned vzápětí. Výhodu pokutového kopu ale nevyužil Halenár, když trefil pouze břevno.

Slavia Praha - Slovan Bratislava 2:0