Komedie na hlavě? Jednou jsem byl na blond a stačilo, směje se Kadlec

Do křesla Tomáše Holeše usedl Václav Kadlec
Holeš pracoval sedmnáct let jako dámský holič.
Po tak dlouhé době si musel od nůžek a hřebenů odpočinout. Sedm let se živil jako obchodní zástupce pro prodejce plastových oken nebo správce webových stránek.
Poté se ke svému původnímu povolání vrátil - nicméně tentokrát už jako pánský kadeřník.
Poslední dobou se stará o vlasy a vousy kompletní fotbalové a hokejové špičce. Mimochodem, reportáž vznikla v době, kdy ještě nebylo podle zákona povinné nosit ochranné pomůcky.
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
25. 9. 2020 6:51
Komedie na hlavě? Éra divokých účesů, kterými se chlubila celá řada především fotbalistů, už je minulostí, přesto si špičkoví sportovci rádi zajdou ke kvalitnímu kadeřníkovi. Mistrem svého oboru je Tomáš Holeš, jenž se stará o kštice těch největších hvězd.
 

Právě se děje

před 18 minutami

Chovateli v Ostravě utekl krokodýl, po nebezpečném zvířeti pátrá policie

Policisté v Ostravě intenzivně hledají zhruba metrové mládě krokodýla, které uteklo chovateli ze zahrady v Závodní ulici. Upozornili, že krokodýl může být nebezpečný. Je mrštný a je schopen ulovit menší psy či kočky. Sdělila policejní mluvčí Eva Michalíková.

Policie se o útěku zvířete dozvěděla dnes před 12:00, ze zahrady krokodýl utekl zřejmě v sobotu odpoledne. Jde o druh krokodýl čelnatý (Osteolaemus tetraspis).

"Vzhledem k tomu, že zvíře je už dva dny bez potravy, může být pro veřejnost nebezpečné. Dle konzultace s odborníkem by mohl začít vyhledávat vodní toky, případně se uschovat v listnatém terénu, kde je stín," uvedla Michalíková. Po krokodýlovi podle ní pátrají policisté speciální pořádkové jednotky s policisty z obvodního oddělení.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Počet obětí po záplavách a sesuvech půdy v Indii vystoupil na 160

V Indii v pondělí začaly masivní odklízecí práce po monzunovém dešti, který převážně na západě země vyvolal záplavy a sesuvy půdy. Ty podle agentury AFP nepřežilo více než 159 lidí. Údaje o obětech ale nejsou jednotné - místní úřady, na které se odvolává agentura Reuters, uvádějí přes 160 mrtvých.

V nejvíce zasažených státech Maháráštra, Góa, Telangana a Karnátaka muselo být evakuováno přes 250 000 lidí.

Vláda státu Maháráštra oznámila, že záplavy nepřežilo nejméně 149 lidí, dalších 64 se stále pohřešuje. Podle představitelů tohoto západoindického státu je nepravděpodobné, že jsou stále naživu, protože jsou v troskách uvězněni déle než tři dny. Záchranáři se nemohli rychle dostat k nejvíce zasaženým vesnicím, rozvodněné řeky a sesuvy půdy odřízly příjezdové cesty. Ve vesnici Talije, která leží asi 180 kilometrů od Bombaje, byla pozastavena pátrací akce po 17 nezvěstných.

Zdroj: ČTK
Další zprávy