Komedie na hlavě? Jednou jsem byl na blond a stačilo, směje se Kadlec

Do křesla Tomáše Holeše usedl Václav Kadlec
Holeš pracoval sedmnáct let jako dámský holič.
Po tak dlouhé době si musel od nůžek a hřebenů odpočinout. Sedm let se živil jako obchodní zástupce pro prodejce plastových oken nebo správce webových stránek.
Poté se ke svému původnímu povolání vrátil - nicméně tentokrát už jako pánský kadeřník.
Poslední dobou se stará o vlasy a vousy kompletní fotbalové a hokejové špičce. Mimochodem, reportáž vznikla v době, kdy ještě nebylo podle zákona povinné nosit ochranné pomůcky.
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
25. 9. 2020 6:51
Komedie na hlavě? Éra divokých účesů, kterými se chlubila celá řada především fotbalistů, už je minulostí, přesto si špičkoví sportovci rádi zajdou ke kvalitnímu kadeřníkovi. Mistrem svého oboru je Tomáš Holeš, jenž se stará o kštice těch největších hvězd.
 

Právě se děje

před 7 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

U Olšan u Prostějova se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. Pilot na místě zemřel, řekl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek. O tom, že by byl v letadle ještě někdo jiný, nemluvil.

Okolnosti havárie se vyšetřují. Nehoda se stala před 10:30. Na místě zasahují také hasiči, potvrdila jejich mluvčí Lucie Balážová.

Zdroj: ČTK
před 33 minutami

Do Česka může přijet pomoci s pandemií až 300 zdravotníků z USA a EU

Do Česka bude moci přijet na pomoc s epidemií nového koronaviru až 300 vojenských zdravotníků z členských států Severoatlantické aliance a Evropské unie. Možnost jejich až 90denního pobytu ve čtvrtek schválil Senát hlasy 47 ze 48 přítomných členů. Případné působení zahraničních vojáků v České republice podléhá podle ústavních pravidel souhlasu obou parlamentních komor. Dolní komora návrh schválila v úterý.

"V současné době nelze zcela konkrétně specifikovat podobu této pomoci, jelikož se bude odvíjet od možností a nabídky spojeneckých zemí a aktuální potřeby ČR," stojí ve vládních podkladech pro zákonodárce.

Působení armádních lékařů a zdravotníků zatím nabídly po české žádosti Spojené státy. Skupiny Národních gard Texasu a Nebrasky mají mít celkem 28 členů. "Předpokládá se, že by se jednalo celkem o čtyři týmy po zhruba sedmi členech, které by vedl lékař. Americké týmy již mají zkušenost se zvládáním pandemie z USA a měly by vlastní vybavení," uvedla vláda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy