Pirlo s Drogbou září, Gerrard se trápil. Jak si vedly někdejší superhvězdy v MLS?

Zámořskou MLS čeká už jen finálový duel mezi Columbusem a Portlandem. Nastal čas zrekapitulovat, jak se v ročníku vedlo bývalým evropským hvězdám.
Dlouholetý střelec londýnské Chelsea Didier Drogba, se po ročních anabázích v Číně, Turecku a návratu do Chelsea vydal za Atlantik. Konkrétně do týmu Montreal Impacts, jenž hraje zámořskou MLS...
Sedmatřicetiletý Drogba se k Montrealu připojil v červenci a od té doby si připsal 12 branek v 14 soutěžních zápasech. Montreal zastavil v semifinále play off až Columbus Crew. "Fotbal v MLS je pro mě dobrou zkušeností, podařilo se mi dát hodně gólu a zase si užívám fotbal. Trochu mi vadilo to nekonečné cestování, ale fotbal je tady na dobré úrovni." Zhodnotil své počínání v MLS sám Drogba.
Populární Steven Gerrard zasvětil celou svou evropskou kariéru Liverpoolu. Rodák z města Beatles odehrál za Reds 17 sezon. Podobně jako Drogba se Gerrard vydal za oceán až po skončení Premier league v červenci...
Pětatřicetiletý Robbie Keane má za sebou už čtvrtou sezonu v Los Angeles. Keane si ještě zahrál po boku Davida Beckhama. Letos Keane znovu exceloval a právem byl nominován do týmu roku. V trápícím se celku z L.A. zaznamenal ve 24 zápasech 20 gólů a 8 asistencí. "Chci ještě jednou vyhrát ligu. Potom ještě jednou a znovu. Fotbal si pořád užívám a chci přidat další úspěchy," namlsal do příští sezony fanoušky L.A. Keane.
Foto: Reuters
David Janeczek Reuters David Janeczek, Reuters
4. 12. 2015 9:01
Sezóna zámořské fotbalové Major league soccer finišuje. Před nedělním finále play off mezi Columbusem a Portlandem nastal čas zrekapitulovat, jak se v sezoně dařilo bývalým hvězdám evropských pažitů v čele se Stevenem Gerrardem, Andrea Pirlem nebo Didierem Drogbou.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy