Jablonci se vzdaluje třetí místo, doma ztratil s Jihlavou

12. 5. 2013 16:51
Fotbalisté Jablonce na domácím stadionu pouze remizovali s Jihlavou a na třetí Liberec již ztrácí pět bodů.
Fotbalisté Jablonce se diví, opět totiž ztratili body.
Fotbalisté Jablonce se diví, opět totiž ztratili body. | Foto: CPA

Jablonec - Fotbalisté Jablonce v utkání 27. kola Gambrinus ligy na domácím hřišti pouze remizovali s Jihlavou 1:1 a vzdaluje se jim kýžené třetí místo tabulky, které zajišťuje start v evropských pohárech.

Baumit nyní na třetí Liberec ztrácí již pět bodů a na čtvrtou Olomouc body dva. O osudu utkání se rozhodovalo po přestávce. Nejprve v 57. minutě poslal hosty do vedení Jungr, o tři minuty později však vyrovnal Michal Hubník.

Aktualizujeme

27. kolo první fotbalové ligy:

Baumit Jablonec - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)

Branky: 60. Hubník - 57. Jungr. Rozhodčí: Ardeleánu - T. Kovařík, Zeman. ŽK: Blažek (Jihlava). Diváci: 3057.

Jablonec: Špit - Kubista, Rossi, Beneš, Novák - Loučka, Eliáš - Kopic, Piták (65. Vaněk), Zoubele (57. Čížek) - Hubník (75. Třešňák). Trenér: Skuhravý.

Jihlava: Blažek - Vaculík, Šourek, Tlustý, Marek - Jungr, Koloušek (86. Kučera), Rada, Masopust (65. Kliment), Josl - Vaněček (72. Šimonek). Trenér: Komňacký.

1. Plzeň 27 18 5 4 49:19 59
2. Sparta 26 16 6 4 43:20 54
3. Liberec 27 14 5 8 40:31 47
4. Olomouc 27 12 8 7 36:26 44
5. Jablonec 27 11 9 7 45:39 42
6. Dukla 26 9 12 5 41:29 39