Juventus odčinil předchozí prohru šesti góly v Pescaře

10. 11. 2012 22:35
Fabio Quagliarella se na výhře Juventusu v Pescaře podílel hattrickem
Fabio Quagliarella se na výhře Juventusu v Pescaře podílel hattrickem | Foto: Reuters

Pescara - Fotbalisté Juventusu Turín odčinili prohru 1:3, kterou v minulém kole utrpěli na domácím hřišti s Interem Milán, když ve 12. kole italské ligy vyhráli na hřišti nováčka z Pescary 6:1.

Hattrickem se na výhře obhájce titulu podílel Fabio Quagliarella, který nejprve ve 45. minutě uzavřel svou druhou brankou skóre prvního poločasu na 1:5 a v 55. minutě pak výsledek utkání zkompletoval.

Juventus tak zvýšil náskok v čele na čtyři body právě před Interem, jehož čeká v neděli zápas na hřišti Atalanty Bergamo.

Cagliari - Catania 0:0, Pescara - Juventus Turín 1:6 (25. Cascione - 22., 45. a 53. Quagliarella, 9. Vidal, 30. Asamoah, 38. Giovinco).

1. Juventus Turín 12 10 1 1 29:9 31
2. Inter Milán 11 9 0 2 22:10 27
3. Neapol 11 7 2 2 16:7 23
4. Fiorentina 11 6 3 2 16:8 21
5. Lazio Řím 11 6 1 4 16:15 19
6. AS Řím 11 5 2 4 26:20 17
7. Catania 12 4 4 4 15:16 16
8. Parma 11 4 3 4 14:16 15