Italové opět pouze remizovali, tentokrát s Nigérií

18. 11. 2013 22:59
Squadra Azzura zaznamenala čtvrtý nerozhodný výsledek v řadě, tentokrát v přátelském utkání proti Nigérii.
Shola Ameobi z Nigérie střílí gól Italům v přátelském utkání
Shola Ameobi z Nigérie střílí gól Italům v přátelském utkání | Foto: Reuters

Londýn - Italští fotbalisté zabředli do nepříjemné série remíz. Squadra Azzura zaznamenala čtvrtý nerozhodný výsledek v řadě, tentokrát v přátelském utkání proti Nigérii.

V duelu hraném na londýnském stadionu Craven Cottage šli sice svěřenci Cesare Prandelliho brzy do vedení, když se trefil útočník Giuseppe Rossi.

Africký tým ale ještě do poločasu skóre otočili. Brankáře Sirigua nejprve překonal Dike a o pět minut později také Shola Ameobi. Italové vyrovnali hned po přestávce, prosadil se Giaccherini.

Připomeňme, že remízou skončili tři předchozí zápasy ambiciózního evropského týmu. Itálie hrála smírně v závěru kvalifikace s Dánskem i Arménií a minulý týden remizovala 1:1 v přípravě s Německem.