Ibrahimovič zase zářil. Do přestávky zaznamenal hattrick

8. 1. 2014 21:00
Zlatan Ibrahimovič září i v novém roce. V úvodním soutěžním zápase Paris St. Germain v roce 2014, vyhrálo PSG v Remeši především díky jeho hattricku 5:2.
Tři zdvižené prsty na znamení hattricku. Zlatan Ibrahimovič neztratil gólový apetit ani v novém roce. | Foto: Reuters

Remeš - Zlatan Ibrahimovič září i v novém roce. V úvodním soutěžním zápase Paris St. Germain v roce 2014, kterým byl zápas 3. kola Francouzského poháru na hřišti Stade Remeš, vyhrálo PSG především díky jeho hattricku 5:2.

Švédský útočník vstřelil všechny své tři góly v úvodním poločase. Na jeho gól v 11. minutě navázal o chvíli později zvýšením na 2:0 Thiago Motta, a i když po půlhodině hry snížil Lesoimier, 'Ibra' góly ve 40. a 42. minutě definitivně zlomil odpor soupeře.

V osmifinále soutěže se PSG utká s dalším prvoligovým týmem, Montpellier.

Výsledek:

Stade Remeš - Paris St. Germain 2:5

Branky: 32. Lesoimier, 90. Ayite - 11., 40. a 42. Ibrahimovič, 15. Motta, 47. Lavezzi.