Hráči Bayernu vzali své půvabné ženy a přítelkyně na pivo

Podívejte se, jak si fotbalisté Bayernu spolu se svými půvabnými polovičkami užívali tradičního mnichovského Oktoberfestu
Víc než na záložníka s ofenzívními sklony Maria Götzeho, mířily fotoaparáty na jeho sličnou přítelkyně Ann-Kathrin Brömmelovou, která si ve středu vzala střihem jednoduché leč na pohled velmi působivé šaty á la bavorský kroj.
Zatímco rodem Španěl Thiago Alcantara si navlékl bavorskou "kamizolku", jeho žena Julia Vigasová vsadila na krvavě vínovou.
To kanonýr Thomas Müller je Bavor tělem a duší, vždyť se v tomto spolkovém státě před 26 lety narodil,...
... podle úsměvu na tváři nemá jeho manželka Lisa k pivu odpor.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
30. 9. 2015 16:43
Podívejte se, jak si fotbalisté Bayernu spolu se svými půvabnými polovičkami užívali tradičního mnichovského Oktoberfest
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 7 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy