Hráči Bayernu vzali své půvabné ženy a přítelkyně na pivo

Podívejte se, jak si fotbalisté Bayernu spolu se svými půvabnými polovičkami užívali tradičního mnichovského Oktoberfestu
Víc než na záložníka s ofenzívními sklony Maria Götzeho, mířily fotoaparáty na jeho sličnou přítelkyně Ann-Kathrin Brömmelovou, která si ve středu vzala střihem jednoduché leč na pohled velmi působivé šaty á la bavorský kroj.
Zatímco rodem Španěl Thiago Alcantara si navlékl bavorskou "kamizolku", jeho žena Julia Vigasová vsadila na krvavě vínovou.
To kanonýr Thomas Müller je Bavor tělem a duší, vždyť se v tomto spolkovém státě před 26 lety narodil,...
... podle úsměvu na tváři nemá jeho manželka Lisa k pivu odpor.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
30. 9. 2015 16:43
Podívejte se, jak si fotbalisté Bayernu spolu se svými půvabnými polovičkami užívali tradičního mnichovského Oktoberfest
 

Právě se děje

před 14 minutami

Německé automobilky dostaly miliardovou pokutu za kartelovou dohodu

Německý kartelový úřad uložil třem velkým automobilkám BMW, Volkswagen a Daimler úhrnnou pokutu 100 milionů eur (2,6 miliardy Kč). Podle jeho zjištění se spolu dohadovaly na cenách oceli, kterou kupovaly od dodavatelů, a porušily tak zákon.

Zdroj: ČTK
před 29 minutami

Podnikatel Zadeh vysoudil na státu deset tisíc za přísný režim vazby. Původně chtěl statisíce

Stát musí odškodnit odsouzeného podnikatele Shahrama Abdullaha Zadeha za to, že ho 41 dní nezákonně ponechal v přísnějším režimu vazby. Ve čtvrtek o tom pravomocně rozhodl pražský městský soud, který muži přiznal 10.250 korun s úroky. Zadeh se neúspěšně domáhal celkem 410 000 korun a také veřejné omluvy od ministerstva spravedlnosti. Stát mu nicméně bude muset zaplatit také náklady soudního řízení v řádu několika desetitisíců korun.

Íránský podnikatel s českým občanstvím byl ve vazbě nejprve od března 2014 do února 2016 kvůli podezření z miliardových daňových úniků při dovozu pohonných hmot. Na svobodu se dostal díky rekordní kauci 150 milionů korun. V prosinci téhož roku však putoval do vazební cely znovu, tentokrát kvůli ovlivňování svědků.

Zdroj: ČTK
Další zprávy