Horník končí v Chomutově. Kvůli řečem místo činů

ČTK ČTK
30. 9. 2012 11:27
Ivan Horník definitivně končí své působení ve fotbalovém Chomutově. Můžou za to neshody se spolupracovníky v klubu.
Ivan Horník na fotbale v Chomutově
Ivan Horník na fotbale v Chomutově | Foto: CPA Erben

Praha - Ivan Horník potvrdil, že už není sportovním ředitelem třetiligového Chomutova. V severočeském klubu se letos v únoru vrátil k fotbalu po odpykání trestu za korupci.

"Pokud něco dělám, tak s plným nasazením. Obdobné zanícení očekávám od spolupracovníků. Když ale vidím, že chybí dobrá vůle a pracovitost a převládají řeči, končím," řekl spolupracovníkovi ČTK Horník.

O jeho odchodu z chomutovského celku se začalo mluvit poté, co Horník chyběl na středečním zápase Poháru České pošty s Viktorií Plzeň. Šéf klub Jiří Záruba uvedl, že Horník je na dovolené a jeho budoucnost v klubu se bude teprve řešit.

Údajné neshody s trenérem Lubošem Urbanem prý za odchodem někdejšího funkcionáře Sparty a Žižkova nejsou. "Do týmu jsem ho přivedl já. Kdybych měl zásadní výhrady, asi bych ho odvolal sám," prohlásil Horník.

Za účast v korupční aféře si odpykal dvouletý disciplinární trest. V roce 2006 dostal od soudu desetiletý zákaz činnosti ve fotbale, jehož zbytek mu byl prominut.

Ambiciózní Chomutov je v ČFL po neúplném devátém kole na devátém místě s 13 body.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy