reklama
 
 

Lačná Sparta je blízko další posile. Na Letnou míří mladý Srb Plavšič, jehož agentem je Gluščevič

16. 6. 2017
Sparta je blízko své další letní posile. Podle dobře informovaného zdroje Aktuálně.cz by měl rudý dres obléknout jednadvacetiletý srbský záložník Srdjan Plavšič z CZ Bělehrad, jehož agentem je bývalý útočník Sparty Igor Gluščevič. Cena by se měla blížit jednomu a půl milionu eur (asi 40 milionů korun).

Praha - Pět posil už v letním přestupovém období získala a stále ještě nemá dost. Fotbalová Sparta je velmi blízko podpisu srbského reprezentanta do jednadvaceti let Srdjana Plavšiče z CZ Bělehrad. A to ještě není všechno - o dalším hráči ze Srbska mají na Letné intenzivně jednat.

Spartu má transfer šikovného záložníka, jehož ideálním akčním prostorem je pravá strana, vyjít na přibližně čtyřicet milionů korun. Plavšič je odchovancem Vojvodiny, do nejvyšší soutěže ovšem naskočil v dresu srbského klubu Čelarevo, odkud před třemi lety zamířil do Spartaku Subotica. Odsud ho v roce vykoupila Crvena Zvezda Bělehrad.

Zajímavý na přestupu je fakt, že za ním stojí bývalý útočník Sparty Igor Gluščevič, který na Letné odkopal jednu sezonu 2002/2003. Do Sparty tehdy přicházel s pověstí mimořádného útočníka, ale střelecké kvality v Praze neukázal a po roce v klubu skončil.

autor: Jiří Škuba | 16. 6. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama