Hanba! zlobí se slovenské deníky na fotbalisty

spo
13. 9. 2007 10:07
Co píše slovenský tisk o vysoké porážce od Walesu?
"Slováky porazil Bellamy," píše mimo jiné slovenský tisk.
"Slováky porazil Bellamy," píše mimo jiné slovenský tisk. | Foto: Reuters

Trnava -  "Hanba! S Walesem jsme prohráli 2:5," zní titulek slovenské agentury TASR. "Hanba! Slováci dostali od Walesu pětku," píše v titulku deník Pravda.

"Je dobojováno! Slovenská fotbalová reprezentace definitivně ztratila jakoukoliv teoretickou šanci na postup na mistrovství Evropy," konstatuje agentura SITA s poukazem na to, že čeští rivalové mají po výhře nad Irskem nepřekonatelný desetibodový náskok.

"Jsem z toho zdecimovaný, mnoho pozitivního dneska nebylo. Za individuální chyby nechci nikoho věšet, ale dnešní výkon byla i pro mě facka," cituje TASR trenéra Jána Kociana.

SITA zase přináší jeho sarkastický výrok "Takový výsledek jsem neočekával ani v tom nejhorším snu. A to jsem v poslední době moc nespal, takže jsem ani neměl tolik příležitostí ke snění".

"Slováky porazil Bellamy," poukazuje v titulku deník Sme na hattrick waleského kapitána. "Ze slovenské obrany si dělal útočník West Hamu ´trhací kalendář´," konstatuje na totéž téma Pravda.

Sme si všímá kuriózního zápisu do kvalifikace, kdy ve dvou soubojích Slovenska s Walesem padlo 13 gólů. Zápas v Cardiffu totiž skončil výhrou Slovenska 5:1.

List dále konstatuje, že se slovenským fotbalistům "pořádně vzdálila i konečná třetí příčka".

"Po takovém výsledku panovalo v hráčské kabině ticho, žádné nadávky však nepadaly. Na míč jsem si sáhnul, jen když jsem ho sbíral ze sítě," citují slovenské deníky v zápase bezmocného slovenského brankáře Štefana Seneckého.

"Bellamy rozhodl celý zápas. Ať se mu daří  i nadále, ale ne proti nám," popřál ještě na dálku svému trojnásobnému pokořiteli.

 

Právě se děje

Další zprávy