Haindlová bude pracovat pro rumunský fotbalový svaz

ČTK ČTK
7. 3. 2014 19:11
Předsedkyně České asociace fotbalových hráčů Markéta Haindlová se stala ředitelkou mezinárodních vztahů Rumunské fotbalové federace.
Markéta Haindlová.
Markéta Haindlová. | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Předsedkyně České asociace fotbalových hráčů Markéta Haindlová se stala ředitelkou mezinárodních vztahů Rumunské fotbalové federace. Do funkce ji dosadil nový prezident federace Razvan Burleanu, který se rozhodl spolupracovat se zahraničními odborníky.

"Zvolení mne samozřejmě velice potěšilo, je to velká čest. Mým úkolem bude rumunský svaz zastupovat na některých jednáních FIFA a UEFA a koordinovat jeho zahraniční politiku," uvedla Haindlová v prohlášení.

Nová úloha by neměla být výrazněji časově náročná, proto hodlá pokračovat i v práci pro české hráčské odbory. "Věřím, že se vše dá velice dobře zkoordinovat, moje nová úloha bude zejména na mezinárodních zasedáních a jednáních. Těším se nové výzvy," dodala bývalá předsedkyně Odvolací a revizní komise Fotbalové asociace ČR, která v roce 2013 zvažovala, že bude kandidovat proti Miroslavu Peltovi na post předsedy FAČR.

 

Právě se děje

Další zprávy