Galatasaray přišel o neporazitelnost, Baroš gól nedal

4. 10. 2009 17:44
Baroš vyšel střelecky naprázdno
Milna Baroš gól nedal
Milna Baroš gól nedal | Foto: Reuters

Istanbul - Série neporazitelnosti fotbalistů Galatasaraye Istanbul v této sezoně skončila. Tým českého reprezentanta Milana Baroše nenašel přemožitele patnáct zápasů, než dnes v osmém kole turecké ligy nečekaně padl na hřišti Ankaragücü.

Domácí sice byli dlouho horším týmem, ale v závěrečných sedmi minutách zápasu se třikrát prosadili a zvítězili 3:0.

Galatasaray se po výborném úvodu sezony trochu zadrhl a již tři zápasy včetně Evropské ligy nevyhrál.

Po dvou remízách 1:1 však tentokrát vyšel střelecky naprázdno a nic na tom nezměnil ani kanonýr Baroš, který nenavázal na svých čtrnáct podzimních gólů.

V závěru pak již jen z lavičky sledoval, jak domácí během sedmi minut třikrát skórují a získávají nečekané tři body.