Freiburg opět nevyhrál, Kadlec střeleckou sérii neprodloužil

22. 9. 2013 19:45
Václav Kadlec měl v zápase ve Stuttgartu na kopačce vítězný gól, svou gólovou sérii však neprodloužil. | Foto: Reuters

Freiburg/Stuttgart - Fotbalisté Freiburgu remizovali v šestém kole německé ligy 1:1 s Herthou Berlín a v novém ročníku domácí soutěže nadále čekají na vítězství.

Jeden ze soupeřů Liberce v základní skupině Evropské ligy zůstává v tabulce s třemi body na předposlední příčce.

Frankfurt s českým útočníkem Václavem Kadlecem remizoval ve Stuttgartu také 1:1.

Kadlec odmítl ve velké šanci výhru

Frankfurt i Stuttgart šly do vzájemného utkání se šesti body a v tabulce vedle sebe po remíze také zůstaly.

Eintracht poslal na hřišti soupeře do vedení Marco Russ, ke kterému se odrazil míč po rohu, z podobné situace však hned z následující akce vyrovnal domácí Timo Werner.

Po přestávce mohl rozhodnout Kadlec, jenže nabídku Stefana Aignera z pravé strany ve vyložené pozici těsně před brankářem minul.

Bývalý hráč Sparty opustil hřiště v 75. minutě, a neprodloužil tak sérii tří zápasů se vstřeleným gólem.

Ještě větší šanci na vstřelení vítězné branky měl ve třetí minutě nastavení kanonýr Stuttgartu Vedad Ibiševič, jenže míč poslal z pokutového kopu metr vedle.

Freiburg v závěru trefil jen tyč

Freiburg domácí duel s ligovým nováčkem dobře rozjel, když se v šesté minutě trefil útočník Admir Mehmedi.

Švýcar se tak alespoň částečně rehabilitoval za čtvrteční minelu, kterou v Evropské lize nabídl libereckému Michaelu Rabušicovi vyrovnání na konečných 2:2.

V 36. minutě opatrného duelu však na konečných 1:1 vyrovnal záložník Per Ciljan Skjelbred, který zužitkoval dlouhé vhazování obránce Ronnyho.

Freiburg mohl rozhodnout v poslední minutě, jenže Fernandesův pokus skončil na tyči.