FOTO Zmar nad zmar. Sparta prohrála i v Žilině a loučí se s LM

FOTO Zmar nad zmar. Sparta prohrála i v Žilině a loučí se s LM
Jaromír Blažek na jeho pokus nedosáhl.
Žilinští se radují z vedoucí branky, která jim v podstatě zajistila postup.
Ze strany Sparty to byl velký boj, ale úspěchu se nedočkala.
Ze strany Sparty to byl velký boj, ale úspěchu se nedočkala.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
25. 8. 2010 22:49

Neproměněná penalta, tři zahozené gólové šance a nejistý výkon obrany, tak by se dal charakterizovat výkon Sparty v odvetném utkání čtvrtého předkola Ligy mistrů, v němž podlehla Žilině 0:1 a po celkovém skóre 0:3 v milionářské soutěži končí.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
před 9 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy